Permolit Boya'dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Akçalı Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş.’nin en önemli markalarından biri olan Permolit Boya, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun geliştirdiği elyaflı sıvı plastik kaplama ürünü Permodur ile su ve rutubet problemini ortadan kaldırıyor.

Permolit Boya, yerli AR-GE çalışmaları sonucunda her türlü hava ve iklim şartlarına uygun geliştirdiği Permodur elyaflı ve Permodur sıvı plastik izolasyon kaplama ürünü ile su ve rutubet problemini ortadan kaldırıyor, tüketicilerin yaşam alanlarına konfor ve güven getiriyor.

Permodur

Permodur Plastik İzolasyon Kaplaması

Permodur izolasyon kaplamaları; dış ortama dayanıklılığı ve elyaf katkılı esnek yapısı ile çatılar, teraslar, temeller, bodrum duvarları, pencere pervazları, havuzlar, su depoları, sarnıçlar ve su tecridi gereken yatay ve dikey yüzeylerde yüksek izolasyon sağlıyor.

Yağışın çok olduğu Karadeniz bölgesinde, güneşin kavurucu olduğu Ege ve Akdeniz bölgelerinde, iklim şartlarının çetin geçtiği Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde güvenle kullanılabilir.  Yapısındaki özellikler sayesinde küf, yosun, mantar ve UV ışınlarına karşı yüksek bir direnç sağlamaktadır.

Pernodur Elyaflı

Mantar ve küf, üremek ve yayılmak için beslenmeye ihtiyaç duyar, aşırı nem ve uygun sıcaklık oluştuğunda onların büyümeleri için iyi bir ortam hazırlanmış olur. Bunun yanında duvar kağıtları ve toz gibi binaların inşaat kısımlarındaki birçok malzemede küf ve mantarlar için ortamı iyileştirir.

OKU ►  Avrupa Komisyonu'ndan Facebook'a 110 Milyon Euro para cezası

Permodur nem ve su yalıtımı sağladığı için mantar, küf ve yosun oluşumuna engel olacaktır. Binaları neme, rutubete karşı korumanın yanında çatı izolasyonu için kullanıldığında su ve yağmur suyunun zararlı etkilerinden korur,

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here