Warcraft’ın Warlock modu “Ruin” ile oyun oluyor

Oyun DOTA’dan çok daha aksiyonlu ve hızlı

Çok oyunculu platformda çığır açan oyun DOTA’yı duyanlar, Defense of the Ancients’ın Warcraft 3’e gelen bir mod olarak hayatına başladığını bilirler. İşte şimdi bu moddan kertme oyunlara bir yenisi daha ekleniyor.

Ruin, Warcraft 3 ve Warcraft’ın ek paketi The Frozen Throne’un sevilen modu Warlock’dan esinlenilerek yapılmış. Modda olduğu gibi PvP (oyuncuya karşı oyuncu) tarzı kapışmaların yer aldığı oyunda savaş ağırlıklı arena yapısı ön planda.

Son iki yıldır Tarhead Studios tarafından geliştirilen Ruin, kendisine sermaye bulmak için Kickstarter üzerinden kitle fonu kampanyasına başladı. Kampanyaya başlamasından kısa süre sonra hedefledikleri 100,000 İsveç Kronor’un yarısına ulaştı.

Mirasını düşününce Ruin, Dota’nın bağımsız oyunu DotA 2 gibi bir yapıt. Oyunu DotA’dan ayıran tek fark oynanışının taktik ve takım oyunundan çok teknik ve kavgaya dönük olması.

Ruin’in Kickstarter sayfasında yazan açıklamada, “Warcraft 3’ün Warlock modundan esinlenerek yapıldı. Oyunu yaparken arcade tarzının keyif veren hızlı, kaotik oyun mekaniklerine sahip bir şey ortaya çıkarmayı hedefledik. Bu mekaniklerde ustalaştıkça oyundan alacağınız haz ve başarma hissi de o kadar artacak. Rakiplerinize karşı doğru manevraları yaptıkça ve akıl oyunlarınıza kandıklarında, onlar yere yığılırken siz keyiften güleceksiniz” deniliyor. Yeni hayli eğlenceli ve hareketli bir oyun bizi karşılayacak gibi. Tabii eğer sözlerini tutmayı başarırlarsa.

OKU ►  Payday 2 artık ücretsiz ama sınırlı sayıda
OKU ►  Eski sistem uygulamalar ARM destekli Windows 10 üzerinde sorunsuz olarak çalışacak

Bir de not düşelim, Kickstarter kampanyasından oyuna destek veren oyuncular Ruin erken erişim versiyonuna Nisan ayında sahip olacaklar.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox