Warcraft’ın Warlock modu “Ruin” ile oyun oluyor

Date:

Oyun DOTA’dan çok daha aksiyonlu ve hızlı

Çok oyunculu platformda çığır açan oyun DOTA’yı duyanlar, Defense of the Ancients’ın Warcraft 3’e gelen bir mod olarak hayatına başladığını bilirler. İşte şimdi bu moddan kertme oyunlara bir yenisi daha ekleniyor.

Ruin, Warcraft 3 ve Warcraft’ın ek paketi The Frozen Throne’un sevilen modu Warlock’dan esinlenilerek yapılmış. Modda olduğu gibi PvP (oyuncuya karşı oyuncu) tarzı kapışmaların yer aldığı oyunda savaş ağırlıklı arena yapısı ön planda.

Son iki yıldır Tarhead Studios tarafından geliştirilen Ruin, kendisine sermaye bulmak için Kickstarter üzerinden kitle fonu kampanyasına başladı. Kampanyaya başlamasından kısa süre sonra hedefledikleri 100,000 İsveç Kronor’un yarısına ulaştı.

Mirasını düşününce Ruin, Dota’nın bağımsız oyunu DotA 2 gibi bir yapıt. Oyunu DotA’dan ayıran tek fark oynanışının taktik ve takım oyunundan çok teknik ve kavgaya dönük olması.

Ruin’in Kickstarter sayfasında yazan açıklamada, “Warcraft 3’ün Warlock modundan esinlenerek yapıldı. Oyunu yaparken arcade tarzının keyif veren hızlı, kaotik oyun mekaniklerine sahip bir şey ortaya çıkarmayı hedefledik. Bu mekaniklerde ustalaştıkça oyundan alacağınız haz ve başarma hissi de o kadar artacak. Rakiplerinize karşı doğru manevraları yaptıkça ve akıl oyunlarınıza kandıklarında, onlar yere yığılırken siz keyiften güleceksiniz” deniliyor. Yeni hayli eğlenceli ve hareketli bir oyun bizi karşılayacak gibi. Tabii eğer sözlerini tutmayı başarırlarsa.

Bir de not düşelim, Kickstarter kampanyasından oyuna destek veren oyuncular Ruin erken erişim versiyonuna Nisan ayında sahip olacaklar.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...