Tiger Knight: Empire War Romalıların bu hafta geleceğini doğruladı

Date:

Tiger Knight: Empire War – Roman Empire güncellemesi 10 Şubat günü yayınlanacak

Tiger Knight: Empire War milattan önce 200 dolaylarında geçen epik savaşları konu alan ücretsiz bir aksiyon-strateji oyunu.

2016 Ekim ayından beri Steam erken erişimde yer alan oyun Çin tarihinin en güçlü dönemlerinden 3 Krallık ordularını içeriyor. Ama ileriye yönelik olarak Kuşan İmparatorluğu, Part İmparatorluğu ve bu haftadan itibaren Roma İmparatorluğu gibi daha fazla fraksiyonların eklenmesi planlanmış vaziyette.

Geçtiğimiz ay içinde 64 bit desteği ile stabilite ve performans iyileştirmelerini içeren birçok güncelleme yayınladıklarını söyleyen geliştirici şirket Oasis Game, uzun süredir beklenmekte olan Roma eklentisini Şubat ortası gibi yayınlayacaklarını duyurmaktan mutlu olduklarını, bunula birlikte yeni kullanıcı ara yüzü, savaş meydanına ait yeni bölümler, ve Wei hafif süvarisi gibi daha bir çok yeni eklentiyi de aynı anda sunacaklarını açıkladı.

Roma İmparatorluğunun bel kemiği, iyi eğitimli ve fazlasıyla disiplinli olan ağır piyade birimi Legion olacak. Lejyonlar geniş, ağır kısa kılıçlar, ciritler, ve savunmada büyük avantaj sağlayan çok katmanlı kalkanlar ile donatılmış vaziyette. Yeni eklenti Roma’nın tüm o haşmetini ve genişliğini içerecek: BatıAvrupa’da Galya Şehri, Germen topraklarında Kara Ormanlar ve Kuzey Afrika’daki rakip imparatorluk Kartaca’nın uçsuz bucaksız Çölü.

Tiger Knight: Empire War – Roman Empire güncellemesi 10 Şubat günü yayınlanacak. Detayları oasgames.com’dan öğrenebilirsiniz.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...