Tiger Knight: Empire War Romalıların bu hafta geleceğini doğruladı

Tiger Knight: Empire War – Roman Empire güncellemesi 10 Şubat günü yayınlanacak

Tiger Knight: Empire War milattan önce 200 dolaylarında geçen epik savaşları konu alan ücretsiz bir aksiyon-strateji oyunu.

2016 Ekim ayından beri Steam erken erişimde yer alan oyun Çin tarihinin en güçlü dönemlerinden 3 Krallık ordularını içeriyor. Ama ileriye yönelik olarak Kuşan İmparatorluğu, Part İmparatorluğu ve bu haftadan itibaren Roma İmparatorluğu gibi daha fazla fraksiyonların eklenmesi planlanmış vaziyette.

Geçtiğimiz ay içinde 64 bit desteği ile stabilite ve performans iyileştirmelerini içeren birçok güncelleme yayınladıklarını söyleyen geliştirici şirket Oasis Game, uzun süredir beklenmekte olan Roma eklentisini Şubat ortası gibi yayınlayacaklarını duyurmaktan mutlu olduklarını, bunula birlikte yeni kullanıcı ara yüzü, savaş meydanına ait yeni bölümler, ve Wei hafif süvarisi gibi daha bir çok yeni eklentiyi de aynı anda sunacaklarını açıkladı.

Roma İmparatorluğunun bel kemiği, iyi eğitimli ve fazlasıyla disiplinli olan ağır piyade birimi Legion olacak. Lejyonlar geniş, ağır kısa kılıçlar, ciritler, ve savunmada büyük avantaj sağlayan çok katmanlı kalkanlar ile donatılmış vaziyette. Yeni eklenti Roma’nın tüm o haşmetini ve genişliğini içerecek: BatıAvrupa’da Galya Şehri, Germen topraklarında Kara Ormanlar ve Kuzey Afrika’daki rakip imparatorluk Kartaca’nın uçsuz bucaksız Çölü.

OKU ►  E3 2017: Far Cry 5’te tapınakçılarla savaşan köpek
OKU ►  Hackerlar 'Rime' yapımcısını dize getirdiler

Tiger Knight: Empire War – Roman Empire güncellemesi 10 Şubat günü yayınlanacak. Detayları oasgames.com’dan öğrenebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox