Titanfall 2'de yeni güncelleme robot merkezli olmayacak

Titanfall 2’de yeni güncelleme robot merkezli olmayacak

Titanfall 2 güncellemesinin ismine yaraşır şekilde, dev robotların etrafında geçeceğini düşünebilirsiniz ancak Respawn firması bu güncellemeyle, pilot-on-pilot moduyla yayılan multiplayer aktivitelerinin ön plana çıkmasını amaçlıyor.

Firma, en önemli multiplayer öğesi Live Fire, 6 vs 6 ve pilot-on-pilot modu olan ücretsiz güncellemesini çıkartmaya hazırlanıyor.

Bütün rakip takımı yok etmek veya tarafsız bayrağı tutmak için sadece 1 dakikanız var. Oldukça önem verilmiş olmalı ki sadece bu mod için 2 yeni harita çizilmiş.

Bu güncelleme aynı zamanda yeni Coliseum haritasına (bu haritada sadece-pilot modunda), yeni infaz ve komutan introlarına sahip.

Respawn firması, Titanfall 2’nin robot merkezli olmasından sıkılan oyuncuların istekleri doğrultusunda yeni güncellemeyi çıkartacağa benziyor.

Herkesin takdir edeceği bir ana geliştirme var. Kendinize ait sadece oynamak istediğiniz modları içeren çoklu oyuncu karışımını oluşturabilirsiniz.

Sadece Amped Hardpoint ve Bounty Hunt modunu oynayan biriyseniz, rotasyonda bir moddan diğerine geçmeye gerek kalmadan ikisini de aynı anda oynayabileceksiniz.

Oyunlar ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here