2016’nın en iyi drone’ları

Date:

2016’nın en iyi drone’ları: DJI Mavic Pro, Parrot Disco ve daha fazlası

Sanal gerçeklik gibi, drone teknolojisi de, özellikle kullanımını tanımlamaya yönelik düzenleyici girişimler açısından bu yıl gerçekten çok başarılı geçti.
Bu tatil sezonunda bir drone almak istiyorsanız, sizi perakende satış mağazalarında bekleyen 5 harika ürün var.

DJI Mavic Pro

Bu insansız hava aracı, harika bir kameralı drone’dur. Gövdeyi ve onu çevreleyen parçaları güzel bir paketle geliyor. Çok çeşitli özellikler ile gerçekten dayanıklı ve güçlüdür. Kamerası tek başına 4K ve FHD videolar çekebiliyor. Bunlara ek olarak, tam bir kullanıcı dostudur. Dakikalar içinde kurabilirsiniz. Amazon’da 999 dolara satılıyor.

DJI Phantom 4

Bu, DJI’ın çıkardığı, para vermekten kaçınmayan tüketicilere hitap eden en son drone modelidir ve fiyatı 999 dolardır. Ancak yanında sunduğu fırsatlar için daha fazla harcama yapmaya hazır olun. Seleflerine kıyasla çok sayıda iyileştirme ile geliyor. Phantom 4, Mavic Pro’nun sunduğu bazı teknolojilerin tadını çıkarıyor. Özetleyecek olursak, her şey bu drone’un dayanıklı olması ve kolay kullanılması için tasarlanmış . Engellere çarpmama ve nesneleri takip etme gibi çekici özelliklere de sahip olacaksınız.

Parrot Disco

‘’Quadcopter’’ trendinin bir parçası olan bu şirin drone, aerodinamik bir yapıya sahip. Bu drone’un belli bir yerde havada asılı kalmasını bekleyemezsiniz, ancak bu cihazla ilgili gerçekten harika olan şey uçmasını sağlayan bir başlığı olması. Drone’un dahili kamerasına bağlı olan bu başlık sayesinde cihazın çektiği videoları izlerken sanki gerçekten içindeymiş gibi hissedersiniz. Cihazın fiyatı 1.000 dolardan fazlaydı, ancak Parrot, fiyatı Amazon’da 800 dolara düşürdü.

Skeye Pico Drone

Bu cihaz çok ufak olduğu için oyuncak olarak nitelendirilebilir ancak bu tür bir drone almak için alışverişe çıktıysanız sizin için kuşkusuz iyi bir seçenek olacaktır. Bu kadar çok parçayı bu cihaza nasıl sığdırdıklarına gerçekten hayran kalacaksınız çünkü kusursuz bir hassasiyeti var. Ayrıca cihazı sağa-sola hareket ettirebilir, suya daldırabilir ve kendi etrafında döndürebilirsiniz. 49 dolara satılıyor.

GoPro Karma Drone

İki nedenden ötürü GoPro Karma cihazını bu listeye dahil etmek istiyoruz: Birincisi, mükemmel bir cihaz olan GoPro Hero kamerası var. İkincisi, taşınabilir bir ‘’gimbal’’ olarak da işlev görebilen çıkarılabilir bir dengeleyicisi var.

Maalesef, bazı kullanıcılar drone’un havada güç kaybetmesine bağlı olarak yere çakılmasından şikayet ettikleri için bu cihaz geri çağırıldı.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...