Apple TV için 10.2.2 güncellemesi geldi

0
122

Apple TV öncelikli olarak güvenlik iyileştirmeleri içeriyor

TVOS’daki son değişikliklere bir göz atmak için, haberimizde yer alan videoya bir göz atın:
Apple, en son çıkan Apple TV için küçük bir tvOS güncellemesi yayınladı. TvOS 10.2.2 artık tüm kullanıcılar için Ayarlardan gereken işlem yapıldıktan sonra uygulaması aracılığıyla kullanılabilir. En yeni sürüm muhtemelen yalnızca hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve güvenlik güncelleştirmelerini içeriyor. Apple’ın hangi güvenlik iyileştirmelerini, tvOS 10.2.2’ye dahil ettiğinde bizlerde buradan güncelliyor olacağız. Şimdilik gelen haberi ve paylaşılan videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Apple TV öncelikli olarak güvenlik iyileştirmeleri içeriyor.

OKU ►  Twitter Dashboard uygulamasını kaldırıyor
Apple TV güvenlik iyileştirmeleri içeriyor

Apple, yeni özelliklere gelince, geliştiricilere (ve şimdi de genel beta denetçilerine), bu sonbaharda daha sonra yayınlanacak olan tvOS 11 beta sürümünü çalıştırmasına izin veriyor. Apple, bu yılın ilerleyen saatlerinde tvOS 11 hakkında çok şey duyacağımıza dair bilgiler verdi. Ancak tvOS 11’in beta sürümleri de birkaç yeni özellik içeriyor. TvOS 10.2.2, Apple TV için tvOS 10’un nihai versiyonu olabilir, ancak tüm kullanıcılar bu sonbaharda daha sonra tvOS 11’de güncelleme yapacak.

OKU ►  Apple Watch nasıl kalibre edilir?

Apple TV hakkında henüz detaylı olarak bilmeyenler için biraz bilgi verelim:

Apple TV güvenlik iyileştirmeleri içeriyor

TV deneyimi daha önce hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Canlı spor karşılaşmaları ve haber yayınları hayallerinizin ötesine geçiyor. Seçeneklerin Apple Tv’ de çokluğu baş döndürücü özelliği ile kullanıcılarının ilgisini çekiyor. İçindeki ayrıdan eklenmiş uygulamalar sayesinde TV izleme şeklini farklılaştırırken yeni olan ne varsa insanların önüne getiriyor. Şimdi inanılmaz grafiklerle donatılmış ve can alıcı renklerle bezenmiş alt donanımları ile sürekli güncellenerek daha iyi bir hale getirilmeye devam ediyor.

OKU ►  Angry Birds’ün yeni oyunu Angry Birds Evolution çıktı

Apple TV’ nizi eğer isterseniz diğer Apple cihazlarınızla eşleştirebilir, eklenti ürünleri ise Apple store ve internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Apple Tv’ lerde Mac tabanlı bilgisayar ve dizüstü ürünlerde (laptop ve tablet) kullanılan teknolojiler kullanılıyor. Bu da ne kadar kaliteli bir yelpazenin devamı ve referansını taşıdığını gözler önüne sunuyor.

OKU ►  İşte 2016 yılının en iyi iPhone uygulamaları

Daha fazla bilgi edinmek ve Apple Tv ile ilgili küçük bir deneyim edinmek isterseniz Türkçe web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer bir Smart Tv almak isterseniz Apple seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Yeni güncellemeler geldiğinde sizinle yeniden buradan paylaşmaya devam ediyor olacağız.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here