ASO ile organik indirmelerinizi iki, hatta üç katına çıkarın

Date:

App Store Optimizasyonu, organik indirmeleri yüzde 20 oranında artırıyor

Zamanla gelişen ASO gerçekten etkili hale geldi ve bu indirme oranı artık iki hatta üç katına çıkarılabiliyor. Bir uygulama mağazası listesinde yer alan tüm bulmaca parçalarını (başlıklar, açıklamalar, simgeler, ekran görüntüleri, videolar) izlemekle kalmamakla birlikte sürekli değişen mekanik ve bileşenlerin üstünde durmanız gerekir.

Siz kendi uygulamanızı geliştirirken onu sollayacak uygulamalar bir çığ gibi artıyor; geliştiricinin ihtiyaclarına karşılık vermeyen arama motorları ciddi anlamda problemli ve Apple ve Google mülkiyetindeki algoritmalar, bunlardan herhangi birisi tamamen değiştirilmez veya elden geçirilir.

ASO’nun temellerini elde etmiş olsanız bile, uygulamanız için görünürlük elde etmek, ne kadar alakalı, çığır açıcı veya potansiyel olarak viral olursa olsun, kolay bir iş değildir.
Hesaba katılması gereken bir şey var: ASO dışından gerçek bir iş meydana getirmek için gerekli olan çalışmadır. Ayrıca anketimiz, ASO’nun işletme üzerindeki etkisine baktığınızda elde edilen çabaların zaten çok büyük fayda sağladığını gösteriyor.

VB analistleri en iyisini yapmak için pazara girdiler

Rekabet için neye ihtiyaç duyulduğunu ortaya çıkarmak için VB analistleri en iyinin en iyisini bulmak için bu pazarın içine daldılar. 475 pazarlamacının uygulama yönetimi öncelikleri ve zorluklarıyla ilgili görüşleri alındı. 522 tüketicinin uygulama indirme alışkanlıkları ortaya çıkarıldı. Ve önde gelen uygulama mağazası optimizasyonu şirketleri ve uzmanlar ve geliştiriciler en büyük zorluklarla nasıl başa çıkabilir ve rekabetin üstesinden nasıl gelirler ve kalabalık büyüdükçe nasıl ilerleyebilirler su yüzüne çıkartıldı.

ASO, uygulama marketi optimizasyonuna (AMO) dönüşüyor. Sadece mağazanızdaki A/B test odaklılığınızı değil, bu alanın her alanını kapsayacak şekilde genişleten A/B test alanını kapsayacak şekilde büyümekte ve uygulamanızın yaşam döngüsünün her aşamasında kullanmanız gereken bir araçtır ASO.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...