ASO ile organik indirmelerinizi iki, hatta üç katına çıkarın

App Store Optimizasyonu, organik indirmeleri yüzde 20 oranında artırıyor

Zamanla gelişen ASO gerçekten etkili hale geldi ve bu indirme oranı artık iki hatta üç katına çıkarılabiliyor. Bir uygulama mağazası listesinde yer alan tüm bulmaca parçalarını (başlıklar, açıklamalar, simgeler, ekran görüntüleri, videolar) izlemekle kalmamakla birlikte sürekli değişen mekanik ve bileşenlerin üstünde durmanız gerekir.

Siz kendi uygulamanızı geliştirirken onu sollayacak uygulamalar bir çığ gibi artıyor; geliştiricinin ihtiyaclarına karşılık vermeyen arama motorları ciddi anlamda problemli ve Apple ve Google mülkiyetindeki algoritmalar, bunlardan herhangi birisi tamamen değiştirilmez veya elden geçirilir.

ASO’nun temellerini elde etmiş olsanız bile, uygulamanız için görünürlük elde etmek, ne kadar alakalı, çığır açıcı veya potansiyel olarak viral olursa olsun, kolay bir iş değildir.
Hesaba katılması gereken bir şey var: ASO dışından gerçek bir iş meydana getirmek için gerekli olan çalışmadır. Ayrıca anketimiz, ASO’nun işletme üzerindeki etkisine baktığınızda elde edilen çabaların zaten çok büyük fayda sağladığını gösteriyor.

OKU ►  Google Play, Android Excellence koleksiyonuyla en iyileri vurguluyor

VB analistleri en iyisini yapmak için pazara girdiler

Rekabet için neye ihtiyaç duyulduğunu ortaya çıkarmak için VB analistleri en iyinin en iyisini bulmak için bu pazarın içine daldılar. 475 pazarlamacının uygulama yönetimi öncelikleri ve zorluklarıyla ilgili görüşleri alındı. 522 tüketicinin uygulama indirme alışkanlıkları ortaya çıkarıldı. Ve önde gelen uygulama mağazası optimizasyonu şirketleri ve uzmanlar ve geliştiriciler en büyük zorluklarla nasıl başa çıkabilir ve rekabetin üstesinden nasıl gelirler ve kalabalık büyüdükçe nasıl ilerleyebilirler su yüzüne çıkartıldı.

OKU ►  Çevre teknolojileri sektörü REW İstanbul Fuarı Tüyap

ASO, uygulama marketi optimizasyonuna (AMO) dönüşüyor. Sadece mağazanızdaki A/B test odaklılığınızı değil, bu alanın her alanını kapsayacak şekilde genişleten A/B test alanını kapsayacak şekilde büyümekte ve uygulamanızın yaşam döngüsünün her aşamasında kullanmanız gereken bir araçtır ASO.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox