The Division'ın 1.6 versiyonu, daha büyük bir Dark Zone içeriyor ve ekstra zorluk derecesine sahip

The Division’ın 1.6 versiyonu, daha büyük bir Dark Zone içeriyor ve ekstra zorluk derecesine sahip

Ubisoft, The Division oyununun temellerini iyice geliştirdikten sonra, daha fazla içerik üretmeye odaklandı.

Tecrübeli oyunculara hitap eden oldukça fazla içerik geliyor. Yeni gelecek ücretsiz 1.6 güncellemesi, herhangi birinin sizi öldürebileceği alanları neredeyse iki katına çıkartan 3 yeni Dark Zone alanı içeriyor.

Bu yeni bölgelerde, daha dayanıklı düşmanlar ile çatışma dışında da canınızı yiyip bitiren yeni “Atık” etkinlikleri bulunuyor.

Dark Zone’lara artık, yapay zeka veya rakip oyuncularla olan savaşlarda, sizi cesaretlendirecek yeni liderlik sıralaması da eklendi.

Ancak ekstra zorluklar için bu bölgelere ile yüzleşmek zorunda değilsiniz. Ubisoft Napalm Production Site, Times Square ve WarrenGate Power Planet görevlerine efsanevi yetenek seviyeleri ekliyor.

Bu görevlerde düşmanlar, sizi hazırlıksız yakalamak için yeteneklerinize göre tepkiler verip, daha gelişmiş taktikler kullanıyorlar.

Hala açıklanmayan geliştirmeler de var. Araç gereç setleri kesintiye uğradı, zırhların etkinliği azaltıldı. Bu yüzden canınız ve dayanıklılığınız artık daha da önemli.

OKU ►  ESEA'nın 1.5 milyon kullanıcı profili sızdırıldı

Yetenek sistemi daha fazla çeşitlilik için yeniden düzenlendi. Oyun içi alış veriş mağazası da yenilendi, yeni para birimi ve çeşitli nesneler eklendi.

Last Stand ek paketini alırsanız, birçok ikramiyeden de yararlanabileceksiniz. Ancak 1.6 versiyonu tek başına yeterli olamayacağa benziyor.

Tecrübeli ve sürekli oyuncuların bu tarz RolePlay oyunlarını devamlı oynamalarını sağlamak istiyorsanız, sürekli yeni materyaller eklemeniz gerekmekte. Ubisoft’un bunu ne kadar devam ettireceği ise merak konusu.

Gelecek daha fazla ek paket ve güncelleme var ancak uzun vadede, bir kez alım oyunlarındaki destek, abonelikli RPG oyunlarındaki kadar fazla olmuyor.

Oyunlar ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here