E3 2017 oyun etkinliğinde EA’nın yaptığı 5 büyük duyuru

E3 2017 EA konferansı ile başladı

E3 2017 basın konferanslarının ilki orta halli bir neticeyle son buldu. Electronic Arts yılın en büyük oyunculuk haftasını birkaç oyun duyurusu ve ilgiyle beklenen Star Wars: Battlefront II gösterisiyle başlattı. Fakat sonunda garip, uzun metrajlı bir çok oyunculu maç ve mobil oyunu ile bitirdi.

Konferans bildirim açısından zayıftı ama oyun oynamayı merkeze alarak elinden gelenin en iyisini yaptı. Gerçekten başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz beş duyuruyu sıralayalım.

EA bölünmüş ekranlı hapisten kaçış oyununu tanıttı

EA, Brothers: A Tale of Two Sons’ın yapımcısı Josef Fares’in kurduğu stüdyo olan Hazelight’tan yeni bir oyunu piyasaya sürecek. Oyunun adı ‘A Way Out’. Ortaklaşa oynanan hapishaneden kaçış konulu bu oyunu sadece bölünmüş ekranda oynayabiliyorsunuz.

Mass Effect’in yapımcıları yeni projelerinin sunumunu yaptılar

BioWare Edmonton, Activision’ın ‘Destiny’ oyununun benzerlerine rakip olacağı düşünülen yeni ve gizli projesi üzerinde çalışma yapıyor. Bugün işte bu oyuna ilk kez göz atmış olduk. Ve oyunun adının ‘Anthem’ olacağını öğrendik.

OKU ►  The Crew 2’deki açık dünya haritasında yarışlar denize ve havaya taşındı
OKU ►  Türk Yapımı Mobil Oyun : Mission Helicopter

Star Wars Battlefront II Darth Maul’un yıkıcı gücünü yansıtıyor

EA, hakkında uzun zamandır konuşulan ‘Star Wars’ açık dünya oyunu ile ilgili hiçbir şey söylemedi ama geliştirici Star Wars: Battlefront II ile ilgili çok şey gösterdi. 2015 yılının oyununa ait serinin devamında Star Wars: Episode I – The Phantom Menace’a kadar uzanan karakterler olacak. Darth Maul tarafı olmak istemeyen oyuncular devam etmekte olan trilojiye ait Rey’in de olduğu karakterleri oynayabileekler.

Madden NFL ilk hikaye moduna kavuşuyor

Madden NFL 18 Longshot olarak adlandırılan yeni bir hikaye moduna sahip olacak. NFL’de oynamayı isteyen Devin Wade karakteri üzerine yoğunlaşan oyunda Devin’in babası olan Cutter’ı Moonlight Oscar sahibi Mahershala Ali oynuyor.

Need for Speed Payback bütünüyle Fast and Furious’a dönüşüyor

Patlamalara, aileye ve şaşalı muhabbetlere hazır olun. Need for Speed geçen zaman içerisinde git gide Fast and Furious yapımıyla benzeşiyor. Fakat bu, gişe rekorları kıran dizilerin namını alenen gasp etmeye dönük gerçekleştirilmiş ilk oyun. Fragmanını buradan seyredebilirsiniz.

OKU ►  Bu gece Twitch’te yayınlanacak olan Neverwinter : Storm King’s Thungder gösterimini izlerken, kazanın

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox