Final Fantasy XV oyununu oynamadan önce filmini ve animasyonunu izlemelisiniz.

Final Fantasy XV serisi, yarın Xbox One ve PlayStation 4’te yayınlanıyor.

10 yıl sonra, Final Fantasy 15. serisi yarın, Xbox One ve PlayStation 4’te oyunseverlere sunuluyor. Onlarca saat, muazzam bir dünya ve sayısız maceraya uzanan büyük bir oyunu bekleyen çok kişi var.  Final Fantasy XV’de oyundan daha fazlası var. Oyunu oynamadan önce iyi bir deneyim elde etmek ve neler olup bittiğini daha iyi anlamak için aksiyon filmini ve animasyon filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu beş bölümlü anime dizisi YouTube’da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Öykü veya dünyayı kurmaktan çok kardeşlik, üzerine gerekli bilgileri paylaşıyor. Final Fantasy XV , uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkan dört yakın arkadaşın oynadığı bir oyundur. Onların oyun boyunca büyüdüğünü görürken, ilk etapta arkadaş oldukları hakkında pek fazla şey öğrenemiyorsunuz.

Oyun neredeyse tamamen kardeşlik dinamiğine odaklanyor.

Dörtlü birliğin her üyesi, bir bölümün odak noktası ve yalnızca kişisel geçmişleri hakkında değil, oyundaki ana karakter olan Prens Noctis ile de bu kadar yakın olmasının nedenini öğreneceksiniz. Sizin için çok eğlenceli olacağına inanıyoruz.

OKU ►  "Alone with You" önümüzdeki ay Steam'de
OKU ►  Farming Simulator 18, Android ve iOS’ta yayınlandı


Bu ayrıntılar o kadar önemli görünmeyebilir, ancak oyunun ana karakterleriyle daha derin bir bağlantı oluşturmanıza yardımcı olurlar.

Kingsglaive şöyle dedi; “tam olarak harika bir film değil. Sean Bean ve Lena Headey’in beğenisini içeren, kesinlikle harika görseller de dahil olmak üzere tamamen yıldızlı bir oyuncu kadrosu var, ancak genellikle kafa karıştırıcı ve dağınık.” Biraz tuhaf fakat eğlenceli aksiyon sahneleri mevcut.

Ancak yine de, bu filmin oyun için sağladığı bilgiler önemli ve oynamaya başladığınızda Final Fantasy XV’in hikayesini ve karakterlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox