Black Canary’den sonra sırada kim var?

Black Canary’den sonra sırada kim var?

Injustice 2 sevenlerini heyecanlandırmayı iyi biliyor. Geçtiğimiz günlerde Black Canary’nin oyunda olacağı duyurulmuş bir de video yayınlanmıştı.

Biz tamda başka kim gelir acaba derken NetherRealm’de boş durmadı ve yeni karakterlerini önümüzdeki Salı günü yani Şubat 7’de duyuracaklarını açıkladı.

Bununla birlikte oyuncular mutlu edecek bir haberde NetherRealm’in sahibi Ed Boon’dan geldi. Twitter üstünden gönderdiği mesajlarda, “Merak etmeyin PS 4 için bir avuç dolusu beta kodu ayırdım. İnanın herkese beta kodu göndermek istedim ama bu kapalı bir beta ve oyunu hala incelemeye ihtiyacımız var” dedi. Twitter üzerinden neden betayı herkese açık yapmadıklarını soran takipçilerine, “hayat keşke o kadar basit olsa. Niye olamayacağına dair burada anlatamayacağım kadar çok detay var” dedi.

Şu ana kadar Injustice 2’ye geleceği kesin olan karakterler; Batman, Blue Beetle, The Flash, Harley Quinn, Superman, Supergirl, Wonder Woman, Deadshot, Gorilla Grodd, Aquaman, Atrocitus, Robin ve Black Canary. Boon ayrıca oyunda pek de alışılmadık karakterlerin olacağını ifade etti.

OKU ►  Injustice 2’nin yeni tanıtım filmi yayınlandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here