MacBook Pro’larda yeni bir hata bulundu.

MacRumors’un raporuna göre, Apple’ın kendi spect listesinde olan daha düşük kaliteli Intel HD Graphics 530 grafik kartı yerine bazı laptoplar, anlaşılmaz bir şekilde, Intel Iris Pro 580 grafik kartı kullanıldığını bildiriyor.

Bazı laptop’larda kullanılan grafik kartlarında şaşırtıcı tuhaflıklar zinciri. Apple Store’lardaki bilgisayarlarda da görülen bu hata, Apple’ın demo ürünlerinde daha iyi grafik kartı kullandığı şüphesini doğuruyor. Bu tutarsızlığı şu ana kadar bazı kullanıcılar da rapor etmiş durumdalar.

Bazı laptop'larda kullanılan grafik kartlarında şaşırtıcı tuhaflıklar zinciri.

İşin daha tuhaf yanı ise, bazı laptopları elektriğe bağlayarak kullandığınızda düşük kaliteli kart, pilden kullandığınızda ise daha iyi kaliteli kart takılıymış gibi görünüyor. Bu durum diğer bütün iddaaları başka bir boyuta taşıyor.

Bazı laptop'larda kullanılan grafik kartlarında şaşırtıcı tuhaflıklar zinciri.

Tuhaflıklar bitti mi? Hayır. Çünkü Intel Iris Pro 580, Intel’in sadece  Core i5-6350HQ ve Core i7-6770/6870/6970HQ mobil işlemcilerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir grafik kartı. Yani MacBook Pro’da hiç bulunmaması lazım.

Bazı laptop'larda kullanılan grafik kartlarında şaşırtıcı tuhaflıklar zinciri.

Apple şu ana kadar bu tuhaf ve anlaşılması zor konuyla ilgili bir açıklama yapmış değil ve doğrusu biz de nasıl bir açıklama geleceğini dört gözle bekliyoruz.

OKU ►  Her çeşit alkol tüketimi beyin fonksiyonlarına zarar veriyor
OKU ►  Airbus’ın gelecekteki uçan taksisi
Sizler için derlediğimiz, aşağıdaki yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu aksesuar yeni MacBook Pro’daki bütün hataları onarıyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox