Microsoft, Android için “Face Swap” uygulamasını yayınladı

“Face Swap” uygulaması herkesi etkisi altına almaya başladı

Microsoft, kendi mobil işletim sisteminden daha çok Google’ın Android’ini geliştirmeye, güncellemeye ve iyileştirmeye odaklanıyor. Şirket, eğlenceli ve potansiyel olarak pratik bir “Yüz Değiştirme” uygulamasını piyasaya sundu. Ve, bu uygulama ile yapılan fotoğraflar, herkesi etkisi altına almaya başladı.

“Face Swap” uygulaması herkesi etkisi altına almaya başladı

Face Swap uygulaması, Microsoft’un Garage projesinden çıkan bir uygulamadır. Kullanıcıların, kendi yüzlerini, başkalarının yüzleriyle değiştirmesine izin veriyor. Tamamen eğlence amaçlı bir uygulama. Face Swap, yüzleri değiştirebilmek için şirketin yüz tanıma ve Bing görüntü teknolojisini kullanıyor. Microsoft’un bu uygulaması, cilt tonlarını, ışık koşullarını ve suratın boyutunu değiştirmeyi ve bunlar gibi birçok ayarlamaya izin veriyor. Face Swap, tek bir sahnede birden fazla yüzü işleyebiliyor ve yerleştirebiliyor. “Face Swap” uygulaması herkesi etkisi altına almaya başladı“Face Swap” uygulaması herkesi etkisi altına almaya başladı

Şu anda Kanada, Avustralya ve ABD’deki Play Store’dan ücretsiz olarak yararlanılabiliyor. Uygulamanın kullanımı oldukça basit ve aynı zamanda çok yönlü.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox