Nintendo, 3DS’e gelecek olan Pokemon Sun ve Moon’un yeni sürümlerini tanıttı

3DS’e, 17 Kasım’da çıkış yapacak

Bu sabah saatlerinde, Nintendo, 17 Kasım’da, Nintendo 3DS’e gelecek olan Pokemon Sun ve Moon’un yeni sürümleri olan Pokemon Ultra ailesi ve Ultra Moon’un son girdileri açıkladı. Oyundaki yeni düzenlemeler ile ilgili çok az ayrıntı verildi ancak, Ultra Sun ve Moon’da yeni bir hikayenin olacağı ve ek özelliklerin olacağı açıklandı. Ayrıca, buna ek olarak yeni pokemon karakterleride mevcut olacak. Önümüzdeki hafta yapılacak olan Los Angeles’taki, E3 oyunlarında daha fazla bilgi sahibi olacağız. O yüzden, şimdilik yapmamız gereken tek şey beklemek.

3DS’e, 17 Kasım’da çıkış yapacak

Geçen sene 18 Kasım’da Sun ve Moon Nintendo, 3DS’de başlayıp, serinin geçmiş kayıtlarından çok daha çekici hale getiren değişiklikler yapmıştı. Oyunlar, büyük oranda, Pokemon Go’nun başarısı ile, etkileyici satışlara yol açmış ve Avrupa’nın ve Amerika’nın en hızlı satan Nintendo oyunları olma yolunda pokemania dalgasını başlatmıştı. Bakalım bu sefer neler olacak.

OKU ►  Adidas’ın yeni 3D baskılı koşu ayakkabısı: FutureCraft 4D

Ayrıca, Nintendo, pokemon gold ve silver’ın da virtual console versiyonlarını tanıttı. 3DS’e 17 Kasım’da çıkış yapacak. Tahminimce de, 3DS serisi için çıkacak son ana seri pokemon oyunu olacak. Malum, devir switch devri.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox