Nougat destekli Samsung Galaxy A9 Pro ortaya çıktı

Nougat yakında Samsung Galaxy A9 Pro’ya gelecek

Cihaz, kısa bir süre önce Android 7.0 işletim sistemini gösteren, hem GeekBench hem de GFXBenh’in veri tabanında fark edildiği için, Samsung Galaxy A9 Pro’nun, Android Nougat güncellemesine doğru ilerleme kaydetmektedir. Bu da, güncellemenin şu anda test edilmekte olduğunu gösterir.

Samsung, daha önce Android Nougat’ın 2016 yılında piyasaya sürülen tüm Samsung Galaxy A serisinde dağıtılacağını doğruladı ve bunun içerisinde Galaxy A9 Pro’da var. Geçtiğimiz Aralık ayında yapılan resmi açıklamadan sonra, şirket geçtiğimiz ay Avrupa’daki Galaxy A5 (2016) ve ardından Macaristan’daki Galaxy A3 (2016) ürününe Android Nougat getirmeyi başardı.

Nougat yakın zaman içerisinde Samsun Galaxy A9 Pro’ya gelecek

Galaxy A9 Pro geçen yıl Mayıs ayında, 6.0 inç Super AMOLED ekran, Adreno 510 grafik yongası ile birleştirilen Qualcomm Snapdragon 652 işletim sistemi, 32 GB’lık bir bellek, 1600 mega piksel optik görüntü sabitleyici ana kamerasıyla piyasaya sürüldü ve Android 6.0.1 Marshmallow kutudan kurulu olarak çıktı. Telefonun, Nougat’ı tam olarak ne zaman alacağına dair hiçbir bilgi yok. Şu anda testlerin sorunsuz ilerlediğini ve Android 7.0 Nougat güncellemesinin erken başlamasını bekliyoruz.

OKU ►  NASA’nın yayınladığı inanılmaz fotoğraflar
OKU ►  ‘Pillars of Eternity 2’ 2015’den beri en başarılı kitle fonu kampanyası oldu

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox