Popüler çöpçatanlık uygulaması: Tinder’a yeni abonelik paketi geliyor!

Tinder’a yeni bir abonelik paketi geliyor

Gün geçtikçe uygulamalar, insanlara sosyal medyada çöpçatanlık yapmaya başlıyor. Bu uygulamalardan birisi de Tinder uygulaması. Tinder uygulaması, lokasyon bazlı çalışan, belirli km içindeki kullanıcıları birbirlerine eşleştiren bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Aranızda kullanan var mı ? Gerçi, Tinder ülkemizde çok yaygın olan bir uygulama değil. Daha çok yurtdışında kullanılan bir uygulama. Geçtiğimiz gün Tinder bir açıklama yaptı ve kullanıcıları için yeni bir abonelik sistemi getireceğini duyurdu.

Tinder Gold adı verilen yeni abonelik sistemi, kısa bir süre sonra kullanıma sunulacak. Tinder, şimdilik 2 adet üyelik seçeneği sunuyor. Ve, ücret ödeyen abonelerine sınırsız beğeni, konum değiştirme gibi özellikler sunuyor. Resmiyet kazanan Tinder Gold paketi de bu özelliklerin üstünde bir yeniliği kullanıcılarına sunmak için hazırlanıyor. Tinder Gold paketinin en büyük yeniliği, sizleri beğenen kişileri görüntüleyebilmesi olacak. Nasıl mı? Tinder Gold paketine sahip olan bir abone, kendisini beğenen kişileri görüp bu duruma göre hareket edebilecek.

OKU ►  PlayStation Plus Temmuz oyunlarının listesi sonunda belli oldu

Tinder’a yeni bir abonelik paketi geliyor

Tinder Gold paketi öncelikli olarak, Arjantin, Meksika ve Kanada gibi ülkelerde test amaçlı olarak kullanıma sunulacak. Bu testten sonra, Gold üyelik global olarak kullanıma çıkarılacak. Tinder’da en çok eşleşme alan isimler geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Bunlardan bazıları; Hannah, Emma, Julia, Lauren, Emily… gibi kişiler olmuştu.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox