ProtonMail’den kriptolu mailde büyük indirim!

Date:

ProtonMail’den kriptolu mailde büyük indirim

2013’de CERN’de kurulan ProtonMail Black Friday “Kara Cuma” dan başlayıp Pazartesi sona erecek büyük bir indirim yaptığını duyurdu. Sınırlı sayıdaki mail hesabını almak isteyenlerin acele etmesi gerek çünkü çok çabuk bitebilir. ProtonMail’den kriptolu mailde büyük indirim.

Sadece 4 gün ve sınırlı sayıdaki mail hesabı “Ömür boyu” 1400 $

ProtonMail aslında bazı kısıtlamalarla bedava da kullanılabiliyor ancak ProtonMail Plus ayda 5 yılda ise 48 Euro. Daha fazla depolama, kişisel domain, limitsiz mesajlaşma ve daha bir çok avantajı içeren ProtonMail Visionary ise aylık 30 yıllık 288 Euro. 

Kısa süreli bu teklif ProtonMail Visionary için geçerli ve ömür boyu bu avantajlardan faydalanmak için yaklaşık 1400 Euro ödeyeceksiniz. Bu büyük indirimle sadece 150 mail hesabı satışa çıkarılmış durumda. 

“Encrypted” yani kriptolu mailler daha çok büyük şirketlerin kullandığı ve en üst düzey koruma sağlanan bir mesajlaşma yöntemi. Bu sistemde atılan mailler karşı taraf açana kadar kripto şifre ile korunuyor ve ancak maili alan kişi tarafından açıldığında okunabilir hale geliyor.

Hayat boyu kriptolu mail şu ana kadar hiç verilmemiş durumda. Bundan sonra da böyle bir teklifin gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Belki de bu büyük indirim teklifini böyle bir uygulamanın etkisini görmek için yapıyorlardır. Her ne için yapıyorlarsa yapsınlar, yaklaşık 5 senelik paraya ömür boyu hesap satın almak büyük bir avantaj. Siz bu satırları okurken bu büyük indirim bitmiş bile olabilir. İyisi mi siz acele edin.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...