QuirkLogic Quilla 42-inç E-Ink beyaz tahta

QuirkLogic Quilla 42-inç E-Ink beyaz tahta

Kanada’dan QuirkLogic, akıllı telefonlarıyla beyaz tahta notlarının resimlerini çeken kişilerin çilesine bir son vermek istiyor. Bu nedenle dünyanın en büyük elektronik kağıt ekranı 42″ inçlik akıllı beyaz tahtası Quilla’yı piyasaya sürüyor. QuirkLogic beyaz tahtaya bluetooth ile bağlı olan kalemle ekranda çizdiğiniz herhangi bir şey daha sonra geri çağrılabilir şekilde anında saklanır.

Ürün, QuirkLogic ile E-Ink arasındaki üç yıllık ortaklığın bir sonucu. Aynı teknoloji, E-Ink’in kendisinde, tabela endüstrisi tarafından düşük güçlü ekranların kullanıldığı yerlerde de kullanılabilen bir ekran olarak mevcut olacak.

Quilla 22 kilo ağırlığında ve ek ücret karşılığında 16 saat çalışmaya devam etmesini sağlayan yerleşik bir pile sahip. Çalışma alanını artırmak isteyenler için ekranları birbirine bağlayarak başka bir sayfaya geçmek yerine tek bir alanda çalışma imkanıda sunuyor.

Dokunmatik E-Ink ekran tabanlı 42″ akıllı bir beyaz tahta için henüz fiyat konusunda bir açıklama yok fakat, şimdi kullandığınız beyaz tahtalara göre çok daha pahallı olacağı kesin.

OKU ►  CES 2017'de sergilenen en uçuk 10 ürün

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox