Samsung Gear S3 Classic’in LTE modelini tanıttı

Akıllı saatinizle hızlı internete bağlanın

Eğer kendinize yeni bir akıllı saat arayışı içerisine girdiyseniz ve klasik tarzda bir cihaz istiyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Samsung yeni akıllı saati Gear S3 Classic’i tanıttı. İşin asıl güzel yanı ise saat 4G LTE internet bağlantısı gücüyle birlikte geliyor. Saatin orijinal “Classic” modeli bu özellik yerine sadece WiFi ile birlikte gelmişti. S3 severler LTE özelliğine sahip olmak için Frontier versiyonunu almak zorunda kalmıştı.

Samsung’un yeni akıllı saatinin ne zaman çıkacağı ya da ne kadar olacağına dair henüz bir bilgi verilmedi. Saatin S3 Classic ve Frontier modelleri şu anda 1200TL civarı bir fiyata sahip. Bu da yeni modelin de bu civar bir fiyatta olacağına dair ipucu veriyor. Aynı kendinden önce gelen modelde olduğu gibi S3 Classic’de minimalist bir dizayna sahip.

Saat’in özelliklerinin arasında gelen aramaları açabiliyor ve kapatabiliyorsunuz, mesajlarınızı okuyabiliyorsunuz ve uygulamalara ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte cihaz 1.3-inçlik yuvarlak bir ekranla geliyor ve bu sayede her zaman saate, GPS’e,  Tizen OS ve Samsung Pay’e ulaşabiliyorsunuz.

OKU ►  Alexa artık Huawei Mate 9'da

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here