LOL’e rakip olan mobil oyunun yeni yamasıyla çok daha hızlı ve heyecanlı

LOL’e rakip olan mobil oyun yeni yamasıyla çok daha hızlı ve heyecanlı

Geçtiğimiz yıllarda popülerliği gittikçe artan oyun türü MOBA’yı mobil cihazlara taşıyan Vainglory 2.1 sürümüyle oyuncuların karşısına çıktı. Yapımcılığını Super Evil Megacorp’un üstlendiği Vainglory, son sürümünde birçok yeniliğe yer vermiş.

Yeni oyun modu Baskın Beta

Baskın Beta beş dakikalık kısa oturumlar için tasarlanmış yeni bir oyun biçimi. Hala önemli bölümünün geliştirme aşamasında olduğunu belirten Super Evil Megacorp yetkilileri, oyun modunun zamanla topluluk geri bildirimleri çerçevesinde şekillenecek olduğunun da altını çizdi. Yapımcılar oynamak için kısıtlı bir süreniz olduğu zamanlarda Baskın Modu’nun vazgeçilmez olacağının da açıklamalarına ekledi.

Baskın Modu aynı zamanda yeni kullanışlı bir “Hızlı Satın Al” özelliğini getiriyor. Oyuncular mağazaya yakınken kahramanlarının dizilimine göre tavsiye edilen bir sonraki eşyanın simgesini görecek. Satın almak için eşyanın simgesine dokunmanız yeterli olacak. Oyuncu yeterli altına sahip olduğunda simge dizilimde bir sonraki eşya ile yer değiştirecek. Eğer yeterli altına sahip değilse, simge görünmeyecek.

Yeni Destansı Gizemli Sandık

Vainglory Güncellemesi 2.0 Gizemli Sandık’ı tanıtmıştı. Bu özellik oyunculara Market’teki herhangi bir kahramanı veya görünümü alma imkanı sunmuştu. Yapımcılar, oyuncu geri bildirimlerinin aşırı derecede pozitif olduğunu ve bunun getireceği fırsatlardan ötürü heyecanlandıklarını ifade etti. Bu sebeple Gizemli Sandık Güncelleme 2.1’de Nadir Gizemli Sandık olarak yeniden adlandırılacak. Yapımcılar bunun sebebiyle ilgili yaptıkları açıklamada, “daha destansı şeyler sunan bir teklife yer açmak istedik” dedi. Buna göre Destansı Gizemli Sandık daha yüksek bir fiyata daha iyi ödemeler garantiliyor ve 1 MİLYON ICE İKRAMİYE şansı sunuyor.

OKU ►  Acer Nitro 5: Oyun camiasının elinde kalacak konfigürasyon

Vainglory Destekçisi Rozeti

Vainglory’nin kullanıcı kitlesiyle birlikte, oyuncuların geni dönüşleriyle geliştirdiklerini ifade eden yapımcı firma Super Evil Megacorp, oyunlarını finansal olarak desteklemek için ekstra bir adım atan oyuncular için bir şeyler yapmak istediklerini bunun için de Destekçi Rozetini sunduklarını söyledi. Buna göre son otuz gün içerisinde oyun içi para birimi olan ICE satın alan oyuncular her maçın VS ekranında bir belirteç görecekler. Bu belirteçte yapımcılar tarafından düşülen, “Vainglory’yi bugünkü haline getirdiğiniz için teşekkürler. Paranızın kıymetli olduğunu biliyoruz ve desteğinizi içtenlikle takdir ediyoruz” notu olacak.

MOBA tarzını mobil platforma taşıyarak yüzbinlerce insanın beğenisini toplayan Vainglory, yeni sürümü 2.1 ile getirdiği yeniliklerle ilgili detaylı bilgiye http://www.vainglorygame.com/news/update-2-1-notes-blitz-mode-beta-epic-mystery-chest/ linkinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here