Southern Monsters iddialı geliyor

Southern Monsters en iyi bedava oyun kategorilerinde karşınıza çıkmış olabilir

İnteraktif kurgunun muazzam bir çalışması olarak bu oyun, sizin de katkıda bulunmak isteyebileceğiniz bir Kickstarter hesabına sahip. Domovoi ve Beneath Floes’un geliştiricisi Bravemule’den, IF firmasının en son ürünü olan bu oyun, son bir kaç yılda çıkmış en iyi bedava oyun kategorilerinde karşınıza çıkmış olabilir.

Twitter’da oyun hakkında yazılanlardan yola çıkarsak, Southern Monsters aslında çok daha büyük ve çok daha fazla kişisel maceralar içeriyor. Bu bağlamda geçmişte yapılan oyunlardan oldukça önde olan bu oyunu oynamak, bu yıl çıkacak diğer oyunların bir çoğundan daha fazla heyecan verici.

Kickstarter sayfasından alınan bir ön açıklama :

“Southern Monsters’ta topalayak olarak, travma geçirmiş, duygularına anlam verebilmek için henüz oldukça genç bir ergeni canlandırıyorsunuz.

Canavarı bulabilmek için, Arkansas güneşi batmadan önce, canavar araştırmanız ve topalayağın sağlığı arasında bir denge kurmalısınız.

Southern Monsters oldukça kişisel bir oyun. Çevrimiçi topluluklarla olan tecrübelerime, aile içi şiddete ve oldukça tuhaf olan Güney’de sakat bırakılmama dayanan bir karanlık komedi.

Oyun aynı zamanda Videodrome, Suspiria ve Eraserhead gibi korku filmlerine olan sevgimle dolu.”

Çıkmasına 26 gün kalan oyundan, Bravemule, bağışlardan 8000 bin dolar hedefinin 6000 bin dolarını topladı. Eğer her şey yolunda giderse, oyunun Ekim 2017’de çıkması bekleniyor.

OKU ►  “Apocalypse Now” filmi sizin de yardımlarınızla oyuna dönüşebilir

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox