Streat Fighter 5’i Steam’den bedava oynayabilirsiniz

Capcom oyunun tadına bedava bakma fırsatı verdi

Japon oyun geliştiricisi Capcom’un sevilen dövüş oyunu serisi Street Figter 5’i denemek isteyenleri mutlu edecek bir haberimiz var. Geliştirici PC oyuncularının oyunu denemesi için Mart 28’den başlamak üzere oyunu tam bir hafta boyunca ücretsiz oynayabilecek.

Ücretsiz deneme süresi Steam üzerinden geliyor. Steam üzerinden yapılan açıklamada, “oyundaki yeniliklere ve geliştirmelere ücretsiz olarak deneme fırsatı” şeklinde ifade yer aldı. Bu süreç içerisinde Capcom Fighters Network olarak adlandırılan Capcom’un kendi online servisini de deneme fırsatınız olacak.

Street Fighter 5’i Steam üzerinden bedava oynayabileceksiniz ama bir sınırlamanız var. Bu da oyunu sadece online modunda oynayabilecek oluşunuz. Ama merak etmeyin oyundaki bütün karakterler (ikinci sezon karakterler Akuma ve Kolin de dahil) oynanabilir olacak. Capcom yaptığı açıklamada ücretsiz deneme süresinin Capcom Fighters Network’ü test etmek amaçlı olduğunu da üstü kapalı olarak belirtildi. Geliştirici bu sayede CFN’ye son ayarları yapmayı hedefliyor dersek yanlış söylemiş olmayız.

Bundan sonra geriye yumruklarınızı, Hadoken’lerinizi hazırlamaktan ve bedava Street Fighter 5’in tadını çıkarmaktan başka bir şey kalmadı.

OKU ►  Rocket League yeni güncellemesi ‘Dropshot’ çok daha çılgın

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox