‘Sunless Sea’ nin devamı, Kickstarter hedefini 4 saatte aştı

Date:

Kişisel girişimin parlak başarısı

Edebi anlatımlı RPG oyunu olan Sunless Skies, ’ Kickstarter’da sadece dört saatte sermayesinin bütününü kazandı. Yakında piyasaya çıkacak olan title game, iyice gözden geçirilmiş kişisel bir yapım olan ‘Sunless Sea’nin devamı niteliğinde.

Bir günden az bir sürede Kickstarter’da tam ödeme almış olmak bir video oyunu için dikkate değer bir başarı. 4 saat, 17 saniyede hedefine ulaşan Pebble akıllı saatin gösterdiği başarının yanında çok da anlam ifade etmiyor olabilir ama şu da bir gerçek ki kitle fonlama siteleri ölmeye terk edilmiş oyun kampanyaları içerisinde boğulup gitmekteler.

Failbetter Games geliştiricisinden olan hikaye kaynaklı korku oyunu, Fallen London ve Sunless Sea’nin kurulduğu Lovecraftian London semaları üzerinde yoğunlaşacak.

Buradaki etkileyici video’ya göz atın

Sunless Skies’ta bulutların arasından yükselerek esrarengiz engeller ve düşmanlara doğru seyahat ederken, rakibiniz olan kaptanların mücadeleleriyle karşılaşacağınız bir uzay gemisinin kontrolünde olacaksınız. Eğer önceki bölümler bir gösterge idiyse, bu oyun irfan dolu, bir çok dönüm noktasının bulunduğu ve oldukça etkileyici aldatıcı tarzda manevraların var olduğu bir oyun.

Örneğin Victorian London (1837-1901 yıları arasında kraliçe Victoria’nın hüküm sürdüğü dönem Londra’sı) üzerinde tehlikeli ve dehşetengiz bulutlarda seyahat ederken ölürseniz, oyuna yeni bir kaptan olarak tekrar başlıyorsunuz. Bununla birlikte, yeni hayatınıza başladığınızda, ilk hayatınızda yapmış olduğunuz tercihler karşınıza engel olarak çıkabiliyor.

Sunless Skies Kickstarter birkaç hafta içinde bitecek. Mac, PC ve Linux bilgisayarlarda oyunu desteklemek adına yatırım yapmak için oldukça zamanınız olacak. Maalesef yayın tarihi henüz belli değil fakat Sunless Sea’ye Steam’de, ya da iOS / Android ortamlarında Fallen London’da göz atabilirsiniz.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...