Terör atakları? Artık onun içinde TerrorMate isimli bir uygulama var

Terör atakları? Artık onun içinde TerrorMate isimli bir uygulama var

Vuku bulun terör atakları ile ilgili anlık uyarılar almak ister miydiniz? Geliştiricisi Defense Trading Solutions’ın dediğine göre TerrorMate dünyanın ilk şifrelenmiş terörizm alarm programı.

TerrorMate kullanıcılarına telefonlar arası şifreli mesajlaşma, terör uyarıları ve gerçekleşen saldırıların coğrafi konumu hakkında bilgi vermek gibi imkanlar sunuyor.

“TerrorMate kullanıcılarına gerçekleşebilecek ya da gerçekleşmiş terör saldırıları hakkında bilgi veriyor.

Devamında da bu alanlarda nasıl güvende kalabilecekleri hakkında bilgiler sunuyor. Uygulama gerçek zamanlı olarak gerçekleşen olaylar ile ilgili alınan istihbarat ve bilgileri kısa güncellemeler halinde kullanıcılara tavsiye bildirimleri gönderiyor. Kullanıcıların coğrafi konumlarını, kullanıcıların bilgilerine göre uyarlanmış bilgileri sunmak için kullanan uygulama, beş dakika içerisinde de gerçekleşen saldırı veya alarmı kullanıcıya ulaştırıyor. Bunlara ek olarak,  kullanıcılar anlık olarak saldırının veya şüpheli bir faaliyetin video/fotoğraflarını isimsiz olarak sisteme yükleyebiliyorlar.

terrormate

Ayrıca TerrorMate’in güvenilen kullanıcılar listesi ile de aile ve arkadaşlarınıza bu bilgileri anlık olarak paylaşabiliyorsunuz” şeklinde şirketle ilgili bir haber bülteninde belirtiliyor.

İlginç olsa da TerrorMate, gerçekleşen olayların sıklığı ile insanların dikkatini çekecek bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

TerrorMate Videosu

OKU ►  Tusaş ve Sikorsky Aircraft Company arasında 270 milyon dolarlık anlaşma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here