Walking Dead: Yeni frontier bölümünü oyun ödüllerinde gösterdi.

Genç adam Javier, ailesini zombilerden koruyabilecek mi?

Oyun ödüllerinde, Telltale, Walking Dead dizinin üçüncü sezonundan The Walking Dead: A New Frontier başlıklı bir kamera görüntüsü gösterdi.

Çekilen görüntüler serinin başından alınmış olup, ona The Ties that Bind adı verilmiş ve bu çekilen görüntüler Clementine’ın geri döneceğini ve yeni oynanabilir bir karakter olacağını, Javier’in yanında çalışıcağını gösteriyor. Gösterilenlerin çoğu Zombi salgını başlangıcında gerçekleşiyor, Oyunun büyük kısmı dört yıl sonra tamamlanacak.

Telltale: İsminin Türkçe anlamı “Masal anlat” olan bu firma macera türünde oyunlar yaparak ün kazanmıştır.

Haziran 2004’te kurulan San Rafael, California merkezli firma, Lucas Arts’ta daha önce çalışmış birçok yapımcıyı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Telltale zaten, bu serinin 20 aralıkta piyasaya çıkacağını açıkladı. Ancak Oyun Ödülleri’nde, Telltale’in CEO’su ve kurucularından Kevin Bruner, aslında tek bölüm yerine beş bölümden ilk ikisi olacağını gösterdi. Bruner’e göre başı sadece bir bölüm için çok büyük, bu yüzden ilk iki bölüm The Ties that Bind olarak bağlanacak.

OKU ►  Ghost Recon: Uyuşturucu karteline karşı

Telltale ayrıca kendi web sitesinde New Frontier için bir özet veriyor: Ailen seni tamamen terk ettiğinde neler yaparsın? Yıllar sonra toplum, zombiler tarafından parçalanır. Yaşam güvenilir olabilir mi? Genç bir adam olan Javier, ailesini korumaya karar verir ve zombilere karşı deneyim sahibi olan genç bir kız ile karşılaşacaksınız. Onun adı Clementine, Bu hikayede kaderiniz, sizin sonunuz olabilecek her seçimde bir birine bağlı olacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox