Walking Dead: Yeni frontier bölümünü oyun ödüllerinde gösterdi.

Date:

Genç adam Javier, ailesini zombilerden koruyabilecek mi?

Oyun ödüllerinde, Telltale, Walking Dead dizinin üçüncü sezonundan The Walking Dead: A New Frontier başlıklı bir kamera görüntüsü gösterdi.

Çekilen görüntüler serinin başından alınmış olup, ona The Ties that Bind adı verilmiş ve bu çekilen görüntüler Clementine’ın geri döneceğini ve yeni oynanabilir bir karakter olacağını, Javier’in yanında çalışıcağını gösteriyor. Gösterilenlerin çoğu Zombi salgını başlangıcında gerçekleşiyor, Oyunun büyük kısmı dört yıl sonra tamamlanacak.

Telltale: İsminin Türkçe anlamı “Masal anlat” olan bu firma macera türünde oyunlar yaparak ün kazanmıştır.

Haziran 2004’te kurulan San Rafael, California merkezli firma, Lucas Arts’ta daha önce çalışmış birçok yapımcıyı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Telltale zaten, bu serinin 20 aralıkta piyasaya çıkacağını açıkladı. Ancak Oyun Ödülleri’nde, Telltale’in CEO’su ve kurucularından Kevin Bruner, aslında tek bölüm yerine beş bölümden ilk ikisi olacağını gösterdi. Bruner’e göre başı sadece bir bölüm için çok büyük, bu yüzden ilk iki bölüm The Ties that Bind olarak bağlanacak.

Telltale ayrıca kendi web sitesinde New Frontier için bir özet veriyor: Ailen seni tamamen terk ettiğinde neler yaparsın? Yıllar sonra toplum, zombiler tarafından parçalanır. Yaşam güvenilir olabilir mi? Genç bir adam olan Javier, ailesini korumaya karar verir ve zombilere karşı deneyim sahibi olan genç bir kız ile karşılaşacaksınız. Onun adı Clementine, Bu hikayede kaderiniz, sizin sonunuz olabilecek her seçimde bir birine bağlı olacak.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...