Warframe’in yeni karakteri adeta bir müzisyen

Octavia karakteri müziği silah gibi kullanıyor

Digital Extremes’in geliştirdiği ücretsiz oynanışa sahip Warframe, yeni karakteri Octavia’ya kavuştu. Yeni karakterin daha önce görmediğiniz özellikleri var. Bunların en başında ise müziği silah gibi kullanması geliyor.

Octavia sadece müziği bir silah olarak kullanmakla kalmıyor. O aynı zamanda bir sekanscı. Yani oyuncuların kendi müziklerini tasarlamasına izin veriyor. Oyuncular daha sonra bu müziklerle karşısındaki kişilere saldırabiliyor.

Oyunun geliştiricilerinin yeni karakter Octavia için yayınladığı açıklamada, “Octavia’nın yetenekleri Mandachord denen cihazdan geliyor. Bu cihaz Melodi, Bass ve Perküsyonu yıkıcı bir harmoniye dönüştürmeye yarıyor” şeklinde konuştu. Octavia’nın birçok enstrümanı bulunuyor ve bu sayede müzik üretebiliyor. Oyuncular isterlerse diğer kullanıcılarla birlikte bile müzik çalabiliyor.

Karakterin tanıtımı Warframe’in yeni güncellemesi Octavia’s Anthem’la birlikte geldi. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna fotoğraf çekme özelliği, Captura’da geldi. Yeni gelen özellikle çektiğiniz fotoğraflara grafik ve filtre eklemek mümkün oluyor.

OKU ►  Ürkütücü bir yürüme simülasyonu: 'Lake Ridden'

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox