Wonder Woman Katar’da yasaklandı

 

Katar, Wonder Woman’ın sinemalarda gösterimini yasakladı.

Düne kadar Katar’daki sinemalarda filmin reklamını yapıyordu ancak ülkedeki sinema sitelerinden bir anda kaybolduğu fark edildi. Vox ve Novo Sinemaları, Wonder Woman’ın artık sinemalarda gösterimin olmayacağını doğruladı.

Geri adım atılmasının sebebi olarak, Gadot’un bir parçası olduğu ordunun İsrail ordusuna destek vermesinden kaynakladığını söylendi.

Verilen bu tepki, Wonder Woman’a genel olarak zarar vermedi çünkü film zaten 663 milyon dolar gişe hasılatını aşmış durumda.

Katar, Wonder Woman’ın sinemalarda gösterimini yasakladı

 

Patty Jenkins’in yönetmenliğini yüklendiği Wonder Woman’ın baş karakteri Gal Gadot geri döndü. Wonder Woman filminde Amazon’un Prensesi Diana (Wonder Woman) yenilmez bir savaşçı olarak eğitildi. Korunmasız bir cennet adayanın kıyılarına düşen Amerikalı bir pilot sayesinde dış dünya ile şiddetli bir çatışma yaşandı. Ve daha sonra Wonder Woman dış dünyadaki savaşı durdurabileceğini söyledi.

OKU ►  Nokia ve Xiaomi arasında patent ve ekipman anlaşması yapıldı

Patty Jenkins’in yönettiği Wander Woman’ı Allan Heinberg, Geoff Johns ve Zack Snyder tarafından kaleme alındı. Filmde rol alan yıldızlar: Gal Gadot (Diana Prince/Wonder Woman), Chris Pine (Steve Trevor), Robin Wright (General Antiope), Connie Nielsen (Queen Hippolyta), David Thewlis, Elena Anaya, Lucy Davis (Etta Candy),Danny Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Samantha Jo (Euboea), Florence Kasumba (Senator Acantha), Said Taghmaoui, Eleanor Matsuura (Epione), Emily Carey (Young Diana), and Lisa Loven Kongsli (Menalippe).

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox