Xbox One ve PS4 için Epic Game Mode

‘Call of Duty: Infinite Warfare’ için yeni Epic Gun Game Mode geçtiğimiz haftasonundan bu yana hazırlanıyor. Bu özellik 20 Ocak tarihine kadar Xbox One ve PS4 için hazır olacak. Bu modun PC versiyonu henüz hazır olmadığı için hayranları üzülebilirler fakat yakında PC için de bildirimde bulunulacak.

Son epic mode kullanıcıların yeni moda geçmeden önce çifte XP (Experience-Tecrübe puanı) kazanmalarını sağlıyor.

Gamespot’un bildirdiğine göre  bu son mod, Infinity Warfare için de geçerli olacak. ‘Takviye’ özelliği, ‘Takviye modu’nda tekrarlanmış fakat sadece kısa bir süre için.

Gamespot Twitter Mesajı

Bu fırsat belli ki oyuncuları oldukça meşgul edecek zira bu oyunu oynamak için acele etmek zorundalar. Playlist güncellemesinde Hardcore, Infinity Ward ve Ricochet olarak adlandırılan üç yeni ekipman da dahil edilmiş.

AstroGaming’in Konuyla İlgili Twitter Mesajı

“Call of Duty: Infinite Warfare” in ilk ücretli paketi olan ‘Sabotage’ PlayStation 4 için 31 Ocak tarihinde geçersiz olacak. Xbox One ve PC için durum daha sonra açıklanacak. Dört yeni multi-player haritası da ‘Rave in the Redwoods (Kızıl Ormanda Delirmek)’ adıyla sunulacak olan  90’lı yılların temasıyla şekillendirilmiş Zombie geliştirmesi ile birlikte pakete dahil olacak.

OKU ►  Injustice 2’nin yeni karakteri belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here