YouTube’da artık yorumlarınızla dikkat çekebilirsiniz

Paranız çoksa artık YouTube canlı yayınlarda farkedilebilirsiniz

YouTube’daki popüler bir canlı yayında yapılan yorumlar o kadar hızlı akıyor ki sizin ne yazdığınız görünmüyor bile. Yorumlarınızla dikkat çekmek istiyorsanız, sizin için güzel bir haberimiz var. Artık yorumlarınızı YouTube canlı yayın videolarının üst kısmına sabitleyerek ön plana çıkarabilirsiniz.

Metin kutusunun yanındaki yeni dolar simgesine tıklarsanız, sabitlenecek metnin uzunluğunu ve ücretini ayarlayabileceğiniz bir kaydıraç belirecek.

Super Chats adı verilen bu metinler daha parlak renkte ve daha büyük boyutta olup, 5 saat süre ile sabitlenebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yapanlardan çok yayın yapanlar için oldukça iyi bir uygulama. Ancak tabii ki bir de internet holiganları var, bu yaramaz zengin çocukların yayınları trolleyebileceğini de düşünmek lazım. Her ne kadar YouTube belirli kullanıcıları ve kelimeleri engellemenize imkan verse de, bu trolller uzunca bir süredir bu filtreleri aşabildiklerini ispatladılar. Keza bu yorumlar sadece 1 saniye bile görünse canlı yayın için oldukça zararlı olabiliyor.

OKU ►  Facebook ‘Haber Kaynağı’ sayfasına selamlama animasyonları ekliyor
OKU ►  IoT cihazlarda yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayacak yöntem

Super Chat bugün beta versiyonunu seçilmiş birkaç yayın yapan kullanıcıya sundu ve 31 Ocak’tan itibaren, 20 farklı ülkedeki yayıncılara ve 40 farklı ülkedeki izleyicilere sunulacak.

Youtube ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

1 Comment

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox