Bu robotlar aklınızı başınızdan alacak

Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak

Sizler için seçtiğimiz akıllı ev robotlarını görünce aklınızı kaçırabilirsiniz. Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi 5 ev robotu. Evet, gerçek, videoda izlediğiniz ev robotları şu anda piyasada. Bu robotların yapım aşamasında insanlara davranış bilimleri ile ilgili kodlar yüklenmiş durumda. Ayrıca doğadaki canlıların davranış ve hareketlerinden esinlenilmiş. Oldukça iyi düşünülmüş kamera, hareket sensörü, sessiz aksamlar gibi parçaları da cazibesine cazibe katıyor.
Evinizde günlük işlerinize yardımcı, sizi sevgiyle uyandıran, kahvenizi hazırlayan, canınız sıkıldığında sizi anlayarak canınızın isteyebileceklerini düşünen bir arkadaş istemez miydiniz? Belki de bazen yorulduğunuzda sizi dinlendiren, heyecan ve üzüntülerinize ortak olan? Ya da evde değilken sizin yerinize evinizi toplayan ve eve gelenleri karşılayıp onlara eşlik eden bir dost? Aynı zamanda siz uyurken oldukça sessiz bir şekilde evi gezip sizi ve evinizi gece gündüz koruyan bir yardımcı? Abarttığımızı düşünüyor olabilirsiniz ama videoyu izlediğinizde ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz.zenbo robot ile ilgili görsel sonucu

zenbo robot ile ilgili görsel sonucu
Tapia Zenbo isimli ev robotu.

Teknolojinin resmen şahlandığı günlerde yaşıyoruz ve bu robotlarla işi lehimize çevirmiş durumdayız.

aido robot ile ilgili görsel sonucu
Aido

robot segway ile ilgili görsel sonucu
Robot Segway

Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak. Aşağıda bu robotları satın alabileceğiniz bağlantıları sizinle paylaştık. Arzu ederseniz sizde bir tane edinerek hayatınıza ve evinize bir birey daha ekleyebilirsiniz. İster arkadaş olarak görün ister zamanlarınızı daha kaliteli ve eğlenceli hale getirebilecek bir cihaz. Ancak şu inkar edilemez ki onlar inanılmaz. Sanki sadece bir ruh üflenmediği kalmış. Sizce de öyle değil mi?

Tapia: mjirobotics.co.jp/
Chip: http://wowwee.com/chip/
Ninebot Segway: http://robot.segway.com/
Aido: http://www.aidorobot.com/
Zenbo: https://zenbo.asus.com/
Bunlar bizim seçtiklerimiz. Şu anda piyasada en çok sevilen, en çok tercih edilen ve sevimlilikleriyle göz dolduran robotlar bunlar. Ancak önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak ev robotları da bulunuyor. Şu anda deneme ve yapılandırma ayarları üzerinde çalışılan yeni robotların fiyatları da henüz kesin olarak belirlenmiş değil. Bu yüzden şimdilik onların bilgisini vermedik ancak önümüzdeki dönemde belli oldukça onları da paylaşıyor olacağız.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox