Bu robotlar aklınızı başınızdan alacak

Date:

Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak

Sizler için seçtiğimiz akıllı ev robotlarını görünce aklınızı kaçırabilirsiniz. Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi 5 ev robotu. Evet, gerçek, videoda izlediğiniz ev robotları şu anda piyasada. Bu robotların yapım aşamasında insanlara davranış bilimleri ile ilgili kodlar yüklenmiş durumda. Ayrıca doğadaki canlıların davranış ve hareketlerinden esinlenilmiş. Oldukça iyi düşünülmüş kamera, hareket sensörü, sessiz aksamlar gibi parçaları da cazibesine cazibe katıyor.
Evinizde günlük işlerinize yardımcı, sizi sevgiyle uyandıran, kahvenizi hazırlayan, canınız sıkıldığında sizi anlayarak canınızın isteyebileceklerini düşünen bir arkadaş istemez miydiniz? Belki de bazen yorulduğunuzda sizi dinlendiren, heyecan ve üzüntülerinize ortak olan? Ya da evde değilken sizin yerinize evinizi toplayan ve eve gelenleri karşılayıp onlara eşlik eden bir dost? Aynı zamanda siz uyurken oldukça sessiz bir şekilde evi gezip sizi ve evinizi gece gündüz koruyan bir yardımcı? Abarttığımızı düşünüyor olabilirsiniz ama videoyu izlediğinizde ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz.zenbo robot ile ilgili görsel sonucu
zenbo robot ile ilgili görsel sonucu
Tapia Zenbo isimli ev robotu.
Teknolojinin resmen şahlandığı günlerde yaşıyoruz ve bu robotlarla işi lehimize çevirmiş durumdayız.
aido robot ile ilgili görsel sonucu
Aido
robot segway ile ilgili görsel sonucu
Robot Segway
Evinizde sizden biri olan robotlar hayatınızı kolaylaştıracak. Aşağıda bu robotları satın alabileceğiniz bağlantıları sizinle paylaştık. Arzu ederseniz sizde bir tane edinerek hayatınıza ve evinize bir birey daha ekleyebilirsiniz. İster arkadaş olarak görün ister zamanlarınızı daha kaliteli ve eğlenceli hale getirebilecek bir cihaz. Ancak şu inkar edilemez ki onlar inanılmaz. Sanki sadece bir ruh üflenmediği kalmış. Sizce de öyle değil mi?

Tapia: mjirobotics.co.jp/
Chip: http://wowwee.com/chip/
Ninebot Segway: http://robot.segway.com/
Aido: http://www.aidorobot.com/
Zenbo: https://zenbo.asus.com/
Bunlar bizim seçtiklerimiz. Şu anda piyasada en çok sevilen, en çok tercih edilen ve sevimlilikleriyle göz dolduran robotlar bunlar. Ancak önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak ev robotları da bulunuyor. Şu anda deneme ve yapılandırma ayarları üzerinde çalışılan yeni robotların fiyatları da henüz kesin olarak belirlenmiş değil. Bu yüzden şimdilik onların bilgisini vermedik ancak önümüzdeki dönemde belli oldukça onları da paylaşıyor olacağız.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...