Game of Thrones’un yıldız oyunucusu; “Yedinci sezon aklınızı başınızdan alacak”

Ejderhaların anası, Instagram videosuyla sevenlerini heyecanlandırdı

Herkes tarafından sevilen dizi Game of Thrones yedinci sezonuyla bu sene takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin sevilen karakteri Daenery Targaryen’i oynayan Emilia Clarke, yedinci sezonun çekimlerinin bittiğinin müjdesini verdi.

Instagram üzerinden yayınladığı mesajında Clarke, “çekimlerin bitmesine bir gün kaldı” dedi ve “yeni sezonda olacakları aklınızı başınızdan alacak” diyerek dizinin takipçilerini heyecanlandırdığı kadar kaygılandırdı. Zira Game of Thrones, karakterlerini acımasızca öldürmekle meşhur olan bir yapıt.

Emilia Clarke yayınladığı eğlenceli video da bir detay dikkatimizi çekti. Videoda R. Kelly’nin ünlü şarkısı I Believe I can Fly (Uçacağıma İnanıyorum) şarkısını söyleyen Clarke, yeni sezonda ejderhalarıyla uçarak Yedi Krallık’da bolca terör estireceğine gönderme yapmış olabilir.

OKU ►  2016'nın favori yabancı dizilerini seçtik

Clarke sezon 7 ile ilgili heyecanlı haberler veren tek oyuncu değil. Dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maise Williams’da sezon yedi için, “çok heyecan verici” sözlerini kullanmıştı ve karakterinin sezon sonunda hayatta kalıp kalmayacağını bilmediği söylemişti.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox