ABD’de başlatılan kampanya: iPhone alana 1 dolara sınırsız internet!

iPhone alana 1 dolara sınırsız internet veriliyor

ABD’de başlatılan kampanya yok artık dedirtti. Kampanya kapsamı içerisinde, eğer yeni iPhone satın alırsanız, bunun karşılığında 1 dolar vererek sınırsız internet hakkına sahip olabileceksiniz. Herkesin şaşırmasına sebep olan kampanyayı, ABD’nin en büyük GSM operatörlerinden Virgin Mobile başlattı. Ve, ABD’nin gündemine oturdu.

iPhone alana 1 dolara sınırsız internet veriliyor

Virgin Mobile’in, dün düzenlediği bir etkinlikte, firmanın yetkilileri açıklamada bulundu. Açıklamalarında, artık sadece iPhone satışı yapacağını duyurdu. San Fransisco’daki bir etkinlikte yapılan duyuru, ülkedeki iPhone kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor. Neden mi? Çünkü, Virgin Mobile, yeni bir iPhone satın alacak kullanıcıların bir yıl boyunca, sınırsız konuşma, mesajlaşma ve sınırsız internet karşılığında sadece 1 dolar ödeyeceğini açıkladı.

OKU ►  Efsane yarış oyunu: Carmageddon: Crashers, Android’e geldi!

Virgin Mobile’dan satılacak olan iPhone cihazlarının sayısının kaça yükseleceğini tahmin bile edemiyorum. Ancak, şöyle bir ayrıntı var ki, Virgin Mobile, 1 yıl için sadece 1 dolar talep eden şirket, kampanya sonrası tarife bedelini 50 dolara çıkarıyor. Virgin Mobile, bununla da kalmayıp, kampanyaya katılan kullanıcılarına ücretsiz İngiltere uçuşu hediye edeceğini de açıkladı. Gerçekten inanılmaz!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox