Sonic Mania 15 Ağustos’ta çıkıyor

Daha güçlü ve modern donanım

Sonic Mania gelecek retro tipi oyunun daha da fazlasını açığa çıkaran yeni bir fragman yayınladı. Aynı zamanda nihayet yayın tarihini de verdi: 15 Ağustos.

Mavi renkli kirpinin yapabileceğinin en iyisini yaptığı ustaca oynanmış oyun çekimine geçmeden önce fragmanda  bazı şirin, el çizimi Sonic animasyonları yer alıyor. Çekimi  yapılan oyunda sonic aşırı hızlı bir şekilde dallara ayrılan yollarda koşarken, robotların üzerine şiddetli şekilde basarak can kazanıyor.

Mania klasik Sonic oyunu gibi görünüyor olmakla birlikte, daha güçlü ve modern donanıma işaret eden çekimdeki ipuçları bazı görsel gelişmelerden belli oluyor. Örneğin dağılan kum sıçraması ve kırılan ayna parçacıkları. Hatta uzun reklam döngüsü ve son Sonic oyunlarının bir parçası olan düş kırıklığı tarihçesi ile oyun, hayranlarının Sonic CD’den bu yana bekledikleri gerçek Mania gibi duruyor.

OKU ►  ‘Sonic Forces’ ile kurgu karakterlerinizi hayata geçirebileceksiniz

Mart ayında ertelenmeden önce Mania’nın bu baharda yayınlanması bekleniyordu. Birkaç ay içerisinde beklemeye değip değmeyeceğini göreceğiz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox