Ama sadece Samsung Galaxy telefon ya da tabletiniz varsa

Ama sadece Samsung Galaxy telefon ya da tabletiniz varsa

Akai’nin geliştirdiği iOS-dostu müzik yapım uygulaması iMPC, müzisyenlere ve yapımcılara MPC cihazının mobil halini sunarak büyük kolaylık sağlıyordu. MWC sırasında yapılan duyuruya göre geliştirici firma iMPC’yi Andoid işletim sistemine getiriyor. Ama en azından şimdilik Samsung Galaxy telefon yada tabletlerde kullanılabilecek. Bununla birlikte uygulamanın iOS versiyonunda bulunan 1,200 sample, 80 montajlanabilir sekans ve 50 editlenebilir programında Android versiyonunda olacağı ifade edildi.

iMPC uygulaması ile istediğiniz gibi besteler oluşturabilir, montajlayabilir ve mixleyebilirsiniz. Uygulamanın mobil olması sebebiyle bunu istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca 8 farklı ses yada MIDI kanalı destekliyor ve uygulama içi efektler kullanabilmenizi sağlıyor. Bunlarla birlikte uygulama daha birçok ses ayarı yapmanızı sağlıyor. Yani cebinizde ufak çapta bir stüdyo taşıyorsunuz.

Uygulama Android platformuna ilk çıktığında sadece Samsung’un Galaxy App Store’unda bulabileceksiniz. Akai bununla ilgili yaptığı açıklamada uygulamayı en iyi şekilde optimize etmek için Samsung’la birlikte çalıştıklarını belirtti.

OKU ►  Nokia üç yeni android modelinin tanıtımı yaptı

Eğer hali hazırda bir Samsung cihazına sahipseniz iMPC uygulamasına £6’ya sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here