Terk edilmiş, patlayacak bir gezegenden kaçışın heyecanlı hikayesi

Terk edilmiş, patlayacak bir gezegenden kaçışın heyecanlı hikayesi

Yok olması kaçınılmaz olan terk edilmiş bir gezegende, bir bilgisayar programına aşık olun ya da en iyisi olmayın, karar sizin..

Alone with You ilişkiler, aşk ve arkadaşlık hakkında ilginç bir hikayeye sahip.

İlginç çünkü oyunda sadece patlamaya zamanlanmış ve terk edilmiş bir gezegenden kaçmaya çalışarak, yaşama tutunmaya çalışan yalnızca 1 insan bulunmakta. Bu insanın tek arkadaşı ise uzay kolonisinin yapay zeka sistemi ve kolonideki ölülerin programcıları.

Yapay zeka ve her gece dijital hayaletler ile yapılan sohbetlerle, hayatta kalan bu kişi gezegende yaşamış olanlar hakkındaki detayları öğreniyor.

Alone with You Steam’e 9 Şubat’ta gelecek ve 10 dolar ücreti olacak. Ancak lansman haftası boyunca %15’lik bir indirimle satışa sunulması planlanıyor.

Oyun geçtiğimiz Ağustos ayında PlayStation ve Vita’ya çıkmıştı.

Alone with You, Benjamin River’ın 2012’de çıkan ve oldukça övgü toplayan korku oyunu Home’un devamı niteliğinde.

Home oyunu ile birlikte başarılı yazılımcılar arasına girmeyi başaran Rivers, yaptığı açıklamada oyuncuların duygularını oyunlara aktarmanın öneminden bahsetti.

OKU ►  İngiltere 135 yıldır ilk kez kömür enerjisiz bir gün geçirdi

Rivers: “Hikaye anlatıcılığı oyunlardaki en tatmin edici ödül. Gizemleri çözmeye başlamak, empati kurmak ve hatta karakterin davranışlarını değiştirmek, birilerinin seviye atlarken oldukça zevk almasını sağlayabilir. Benim bir diğer hedefim ise, anlatım ile devam eden oyunların, interaktif olmayan sıkıcı otobiyografiler olmadığını kanıtlamak” dedi.

Oyunlar ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here