Android, iOS ve Windows kullanıcılarına müjde!

Date:

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz. Asphalt Xtreme, zorlu doğa koşullarında heyecan verici yarışlarla oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyor.Artık Android, iOS ve Windows kullancıları heyecanla bekledikleri oyunu indirip oynayabilirler.

Geniş bir coğrafyada heyecan verici yarışlar Asphalt Xtreme’de olacak. Dev kamyonlar, SUV’ler, rally arabaları, buggy’ler gibi 7 ana kategoride onlarca sıradışı araç ile yarışların yapılabileceği oyun, AndroidiOS ve Windows için uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda.

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Reklam gösterimleri ile ücretsiz olarak indirilebilen oyunun Android sürümü 950MB boyutunda. iOS versiyonu ise 1.14GB. Tabletler ve akıllı telefonlar için özel grafikler taşıyan Oyunda 35 farklı canavar makinesi olarak betimlenen araç ve 7 farklı off-road aracı, 5 oyun modu ve 400’ün üzerinde etkinlik yer alıyor.

Ayrıca oyunda  Jeep, Ford, Mercedes, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı arazi araçlarına yer verilmiş. Aynı anda 8 oyuncuya kadar çoklu oyuncu desteği sunan yapım, sizi heyecanlı yarışlara çağırıyor.

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Aracı kişiselleştirme ve yükseltme imkanı da son derece zengin olan oyunu ilk açıldığında bir buggy ile ısınma yarışı yapıyorsunuz. Bu yarışta oyunun nasıl oynanacağı yönünde bilgilendiriliyorsunuz. Sonrasında yarışları kazandıkça dünyanın dört bir yanına mücadele için gönderiliyorsunuz.

Asphalt Xtreme’i aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...