Android, iOS ve Windows kullanıcılarına müjde!

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz. Asphalt Xtreme, zorlu doğa koşullarında heyecan verici yarışlarla oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyor.Artık Android, iOS ve Windows kullancıları heyecanla bekledikleri oyunu indirip oynayabilirler.

Geniş bir coğrafyada heyecan verici yarışlar Asphalt Xtreme’de olacak. Dev kamyonlar, SUV’ler, rally arabaları, buggy’ler gibi 7 ana kategoride onlarca sıradışı araç ile yarışların yapılabileceği oyun, AndroidiOS ve Windows için uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda.

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Reklam gösterimleri ile ücretsiz olarak indirilebilen oyunun Android sürümü 950MB boyutunda. iOS versiyonu ise 1.14GB. Tabletler ve akıllı telefonlar için özel grafikler taşıyan Oyunda 35 farklı canavar makinesi olarak betimlenen araç ve 7 farklı off-road aracı, 5 oyun modu ve 400’ün üzerinde etkinlik yer alıyor.

Ayrıca oyunda  Jeep, Ford, Mercedes, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı arazi araçlarına yer verilmiş. Aynı anda 8 oyuncuya kadar çoklu oyuncu desteği sunan yapım, sizi heyecanlı yarışlara çağırıyor.

OKU ►  PlayStation 5 nasıl olacak?
OKU ►  Microsoft, Android için “Face Swap” uygulamasını yayınladı

Artık tüm platformlarda Asphalt Xtreme oynayabileceksiniz.

Aracı kişiselleştirme ve yükseltme imkanı da son derece zengin olan oyunu ilk açıldığında bir buggy ile ısınma yarışı yapıyorsunuz. Bu yarışta oyunun nasıl oynanacağı yönünde bilgilendiriliyorsunuz. Sonrasında yarışları kazandıkça dünyanın dört bir yanına mücadele için gönderiliyorsunuz.

Asphalt Xtreme’i aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox