Beklenen WhatsApp IOS güncellemesi yayınlandı !

Apple‘ın iOS 10 ile birlikte iMessage‘a getirdiği bir takım yenilikler sonrasında rakip firmalardan da yanıt fazla gecikmedi.

Beklenen WhatsApp IOS güncellemesi yayınlandı ! Geçtiğimiz haftalarda WhatsApp güncellemesi Android platformunda kullanıcılara sunulmuştu. Uzun süredir beklenen güncelleme nihayet iOS platformunu kullananları da sevindirdi.
Artık çektiğiniz fotoğraf ve videolara yazı yazabilecek, çizim yapabilecek ve istediğiniz emojileri ekleyebileceksiniz. Çeşitli yazı fontları ve çizim için fırça tiplerini bünyesinde bulunduran güncelleme, App Store’dan indirmeye sunuldu. iMessage’ın sahip olduğu efektli mesaj yollama seçenekleri sonrasında WhatsappSnapchat’te gördüğümüz tasarım özelliklerini programına katmış.

Beklenen WhatsApp IOS güncellemesi yayınlandı !

WhatsApp’da gruplara yapılan davet artık çok daha kolay
Kullanıcılar bu yenilik sayesinde grup davetleri için numara paylaşıp rehbere ekleme zahmetinden kurtulmuş oluyor.
Artık grup yöneticileri, uygulama içinden edinecekleri linki katılmak isteyen kullanıcılarla paylaşarak, kullanıcıların daha kısa yoldan gruba katılmalarına imkan tanıyabilecek. Böylece eskiden olduğu gibi numara paylaşma, rehbere ekleme ve daha sonrasında gruba ekleme zahmeti ortadan kalkmış oluyor.

OKU ►  ‘Oskar’ ödül töreninde en iyi film için yanlış anons yapıldı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox