Andromeda için yeni video ve görseller paylaşıldı

Date:

Yapım hakkında gösterilenler her ne kadar çok etkileyici olsa da oyun hakkında hala çok az bilgiye sahip oluşumuz da merakımızı arttırıyor. Yayınlanan bu görsellere bakıp biraz daha heyecanlanalım.

2-5

Oyunu geliştirici ekip tarafından paylaşılan ilk videoda, The Andromeda Initiative” adındaki program konu alınıyor. Bildiğiniz üzere The Andromeda Initiative, oyuncuların kayıt sürecinden başarıyla geçtikten sonra kritik görevler hakkında bilgi alıp, özel görevlere katılma imkanının olduğu bir program. Konu anlatıcısı olarak Ryder’ın babasının seçildiği programın yeni videosunda, deyim yerindeyse sadece küçük bilgi kırıntıları var.

5-5

The Andromeda Initiative programının ilk duyurulduğu zaman serinin birçok hayranı, bu programın bir betaya kapı aralayabileceğini belirtmişti. Paylaşılan bu video ile birlikte de tahminlerin yavaş yavaş doğru çıktığını görüyoruz Ayrıca açıklananlardan anladığımız kadarıyla, belkide betanın yanında bir de oyuna önceden erişim gibi bir fırsat sunulabilir. Her şey bir hikaye sunumu eşliğinde gerçekleştiği için şu an konuyla ilgili kesin bilgiler de veremiyoruz.

3-5

Bir sonraki paylaşımda 2. video ile tam oyunun hikayesi ve potansiyel bir kesin çıkış tarihi öğrenebileceğiz derken yine hevesimiz kursağımızda kaldı. Oynanış görüntüleri ve sinematik görüntülerin harmanlandığı Mass Effect: Andromeda’nın yeni videosunda, hikayeden küçük kesitler görüyoruz. Bu görüntüler her ne kadar çok etkileyici de olsa, yapımla ilgili hiçbir yeni bilgi sunmuyor. Anlaşılan geliştirici ekip Bioware, görsel açıdan zengin ancak bilgi açısından kısır bu içeriklerle birlikte oyuncuları yapımın çıkışına hazırlamak istiyor.

4-5

Geliştirici ekip, Mass Effect: Andromeda hakkında tanıtım videolarının yanında hem oyun içi hem de konsept çalışma olarak görseller yayımladı. Frostbite 3 motorundan gücünü alan yapım, paylaşılan ekran görüntüleriyle de görsel açıdan ne kadar iddialı geldiğini ispatlıyor. Özellikle farklı gezegenlerin ortamını ve genel atmosferini çok iyi verdiğini söyleyebiliriz. Her zamanki gibi yeni gelişmelerle sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

1-5

Yayınlanan videolara keyifle seyredebilirsiniz.

 

 

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...