Andromeda için yeni video ve görseller paylaşıldı

Yapım hakkında gösterilenler her ne kadar çok etkileyici olsa da oyun hakkında hala çok az bilgiye sahip oluşumuz da merakımızı arttırıyor. Yayınlanan bu görsellere bakıp biraz daha heyecanlanalım.

2-5

Oyunu geliştirici ekip tarafından paylaşılan ilk videoda, The Andromeda Initiative” adındaki program konu alınıyor. Bildiğiniz üzere The Andromeda Initiative, oyuncuların kayıt sürecinden başarıyla geçtikten sonra kritik görevler hakkında bilgi alıp, özel görevlere katılma imkanının olduğu bir program. Konu anlatıcısı olarak Ryder’ın babasının seçildiği programın yeni videosunda, deyim yerindeyse sadece küçük bilgi kırıntıları var.

5-5

The Andromeda Initiative programının ilk duyurulduğu zaman serinin birçok hayranı, bu programın bir betaya kapı aralayabileceğini belirtmişti. Paylaşılan bu video ile birlikte de tahminlerin yavaş yavaş doğru çıktığını görüyoruz Ayrıca açıklananlardan anladığımız kadarıyla, belkide betanın yanında bir de oyuna önceden erişim gibi bir fırsat sunulabilir. Her şey bir hikaye sunumu eşliğinde gerçekleştiği için şu an konuyla ilgili kesin bilgiler de veremiyoruz.

3-5

Bir sonraki paylaşımda 2. video ile tam oyunun hikayesi ve potansiyel bir kesin çıkış tarihi öğrenebileceğiz derken yine hevesimiz kursağımızda kaldı. Oynanış görüntüleri ve sinematik görüntülerin harmanlandığı Mass Effect: Andromeda’nın yeni videosunda, hikayeden küçük kesitler görüyoruz. Bu görüntüler her ne kadar çok etkileyici de olsa, yapımla ilgili hiçbir yeni bilgi sunmuyor. Anlaşılan geliştirici ekip Bioware, görsel açıdan zengin ancak bilgi açısından kısır bu içeriklerle birlikte oyuncuları yapımın çıkışına hazırlamak istiyor.

OKU ►  YouTube VR oyun videolarından oluşan bir liste yayınladı
OKU ►  ‘forma.8’ artistik ve zarif duran bir Metroidvania gibi

4-5

Geliştirici ekip, Mass Effect: Andromeda hakkında tanıtım videolarının yanında hem oyun içi hem de konsept çalışma olarak görseller yayımladı. Frostbite 3 motorundan gücünü alan yapım, paylaşılan ekran görüntüleriyle de görsel açıdan ne kadar iddialı geldiğini ispatlıyor. Özellikle farklı gezegenlerin ortamını ve genel atmosferini çok iyi verdiğini söyleyebiliriz. Her zamanki gibi yeni gelişmelerle sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

1-5

Yayınlanan videolara keyifle seyredebilirsiniz.

 

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox