Asus ZenFone AR, artık Google Tango destekli

Qualcomm yanlışlıkla Asus ZenFone AR’yi erken duyurdu

Las Vegas’taki yılın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı’nda, her şirket en büyük CES duyurusu ile ilk olmak istiyor.

Aslında Asus’un 4 Ocak Çarşamba günü duyurmayı planladığı, Google Tango destekli Asus ZenFone AR model telefonu, donanım ortağı olan Qualcomm firması tarafından yanlışlıkla web sitesinde yayınladı.

Yeni telefonun ön ve arka resmi, web sitesinde görüntülendi

GSM Arena ve diğerlerinin dikkatini çeken Qualcomm’un Snapdragon Bloğu, bugün, Google Tango’nun ilk telefonu olan Lenovo Phab 2 Pro’nun ayak izlerini takip eden, Asus ZenFone AR hakkındaki haberi yanlışlıkla açıkladı. Sahip olduğu özelliklerle CES 2017’de adından çok söz edilecek olan Asus ZenFone AR, Google’ın arttırılmış gerçeklik teknolojisine sahip, Google Tango destekli ikinci telefonu olacak. ZenFone AR, Google Pixel ve OnePlus 3T’deki gibi, Snapdragon 821 işlemcisi ile güçlendirilecek. Ayrıca Google Daydream VR teknolojisine de sahip. Bu nedenle Tango ve Daydream’i bir araya getiren ilk şirket olacak. Qualcomm blog yayınından bakıldığında, ZenFone AR’nin de Google’ın Daydream View kulaklıkla uyumlu olduğu görülüyor.

OKU ►  Çevrimiçi yeni korsan oyunu Hint Okyanusu'na yelken açtıracak
OKU ►  CIA’in yaptığı gizli psişik deneylerin dosyaları yayınladı

Asus ZenFone AR’ın tüm özellikleri ve fiyatları için, Tayvanlı şirketin CES 2017’deki basın toplantısı, 4 Ocak çarşamba günü olacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox