E3 2017: Duck Season, HTC Vive’da yeniden canlanıyor

Duck Season

Oyun, Duck Hunt hayranlarının kalbinde özel yer edinen klasik NES ışık silahını geri getiriyor. Fakat karanlık bir VR farkıyla. Duck Season çok yakında HTC Vive’a geliyor. NES’in güncellenmiş bir versiyonu olan Duck Season, Vive tracker üzerinden hareket kontrolü yapan bir kumandaya dönüşüyor. Oyunun oynanışı öz itibariyle Duck Hunt’ın geliştirilmiş, 3 boyutlu bir versiyonu olmakla birlikte hikaye ilk başta göründüğünden çok daha derinlere dalıyor.

Ve gülen köpek de geri dönüyor fakat bu sefer seri katil olarak. Evet, seri katil.

Stress Level Zero’nun yapımcısı Brandon Laatsch “Vaktiyle siz ona şiddet uyguluyordunuz, şimdi sıra onda” diyor. Köpeği vurursanız gerçek gibi görünen korkutucu renkleri öne doğru yayılmaya başlıyor.

Duck Season 1988’in emektar oyunu: Ördekler gün batımı esnasında harika bir arazi üzerinde süzülürlerken siz de çok sevinçli bir haber almış çocuklar gibi onları vururken vakit su gibi akıp gider. Oyun devam ettikçe ayrıca oynayabileceğiniz yedi küçük oyun daha bulunuyor ama asıl zevk Duck Season’ı oynamada.

OKU ►  Doğru oyun faresi nasıl seçilir?
OKU ►  ‘Patrick Stewart’ X-MEN dünyasından emekliye ayrılıyor

Oyun bütünüyle nostaljiden ibaret. Fakat tüm bu aşinalığın altında bir gizem yatıyor. Oyunda yedi farklı bitiş ve sadece bir dizi gizli ip ucu takip edilerek açılabilen gizli bir yan görev de var.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox