Essential Phone (Essential PH-1), 23 Temmuz’da piyasaya çıkıyor

Essential Phone (Essential PH-1), 23 Temmuz’da satışa çıkacak

Andy Rubin’in akıllı telefonu Essential Phone (Essential PH-1), Temmuz ayının 23’nde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Essential Products markasıyla üretilen ilk akıllı telefon olan Essential Phone, bir çok özelliğiyle Android pazarında rakiplerine meydan okumaya hazırlanıyor.

Essential Phone (Essential PH-1), 23 Temmuz’da satışa çıkacak

Essential Phone, Full Display (Tam ekran) adı verilen ve ön yüzeyin neredeyse tamamını kaplayan, 5.71 inç QHD ekranıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Cihaz, Corning Gorilla Glass 5, titanyum ve seramik kombinasyonuyla oldukça sağlam bir kasaya sahip. Yaklaşık 185 gram ağırlında olacak. Akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden gücünü alıyor. Tam 4 GB belleğe sahip olan akıllı telefon, 128 GB dahili depolama alanıyla Android pazarına gümbür gümbür bir giriş yapacak. Cihazda, 3040 mAh bataryaya yer verildi. Essential Phone (Essential PH-1) akıllı telefonun işletim sistemi de Android 7.0 Nougat.

Akıllı telefonda, parmak izi okuyucu da bulunuyor. Cihazın ön kamerası tam 8 MP, arka kamerası ise, 13 MP. Arka kamerasının, coğrafi konum etiketleme, dokunmantik odaklama, yüz tanıma, HDR ve panorama özelliği mevcut. Essential Phone’un belirlenen fiyat etiketi ise, 3780 ₺. Ve, akıllı telefon çok yakında 23 Temmuz’da piyasaya çıkacak.

OKU ►  Microsoft’un kendine özgü Samsung Galaxy S8’i var

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox