Haziran sonu Tv programı önerilerini kaçırmayın

Netflix ve Spike’den iki yeni haziran önerisi

Haziran’ı geride bırakmaya oldukça az bir zaman kalmışken sizlere Netflix ve Spike aracılığıyla izleyebileceğiniz 3 Tv programı önerisinde bulunacağız. Eğer evde nasıl vakit geçireceğinizi bilemiyor, işten yorgun argın geldiğinizde kendinizi rahatlatacak bir şeyler yapmak istiyorsanız bu önerimiz tam size göre. Netflix ve Spike’den iki yeni haziran önerisi.

The Mist (Sis)mist

Stephen King’in 1980 hikayelerine dayanan The Mist, Frank Darabont’un 2007 büyük ekran versiyonundan sonra popüler öykünün bir diğer uyarlaması. Bilinmeyen dehşet olaylar dışarıda mı yoksa bizimle birlikte olan güvendiğimiz insanlardan mı geliyor? Hava aydınlanıncaya kadar beklememiz gerekecek. 22 Haziran’da izleyebileceksiniz.

Glowglow
Hulk Hogan ve Randy Savage gibi profesyonel güreşçilerin 80’lerin ortalarına doğru, düşük bütçeli bir kablo TV şovu, bir kadın güreş ligini başlattı. Ünlü oyuncular, modeller ve uzun saçlı dansçıları içeren Güreş Gorgeous Ladies of Wrestling (Glow) yirmi yıl sonra yeniden ekranda. Yirmi yılın ardından bu kadınların hikayeleri Alison Brie’nin (Mad Men) oynadığı kurgusal bir komedi-drama dizisi haline getirildi. Karakteri güçlendirmek için son sahnede ringe çıkıp güreşiyordu. 23 Haziran’da Netflix’te olacak.

OKU ►  Netflix, güne Twitter hesabının hack’lenmesiyle uyandı
OKU ►  İlk 2017 Ford GT montaj hattından çıktı

Tv programlarına yönelik deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Haziran ayının bitmesine kısa bir zaman kala Tv programı önerilerimiz bu iki tanesi ile sınırlı. Ancak temmuz ayında yeniden sizlerle yeni eğlence programlarını paylaşıyor olacağız. İyi seyirler.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox