Facebook oyun videolarını oturma odalarınıza getiriyor

Facebook TV uygulamasının şimdi özel bir oyun bölümü var

Facebook, oyun videolarının baş kahramanı olmak istiyor. Eğer evinizde kanepenizde uzanıyorsanız ve videolarınızın ayağınıza gelmesinden hoşlanıyorsanız şanslısınız. Facebook yeni oyun videolarını daha aktif bir biçimde her yerden izleyebileceğiniz haliyle güncellemeye hazırlanıyor. Facebook oyun videolarını oturma odalarınıza getiriyor. Facebook TV uygulamasının şimdi özel bir oyun bölümü var.TV uygulamasında, Facebook’ta beğendiğiniz oyunları, geliştiricileri, e-Sport ekiplerini ve özellikleri gösteren bir oyun sekmesi ekleniyor.

Bir turnuva özeti ya da yeni bir oyun fragmanını kaçırmamak istiyorsanız, telefonunuzu almanıza veya oturma odasından çıkmanıza hiç gerek yok. Facebook’un TV uygulamasının eklentilerinden faydalanarak gayet rahat bir biçimde keyfinizi tv karşısında sürmeye devam edebilirsiniz.facebook oyun ile ilgili görsel sonucu
Facebook bize bu tv eklentisinin oyun bölümünün 10 Haziran’da Amazon’s Fire TV, Android TV, Apple TV ve Samsung Smart TV’lerde aktifleşeceğini söylüyor. Yani Facebook Tv’ye yalnızca sayılı günler kaldı. Bu deneyimi sizlere sunmak Facebook için de heyecanla beklediği bir adım.

OKU ►  Google Trips yeni seyahat rehberiniz olacak

Bu, muhtemelen oyun videolarını izlemek için ilk tercihiniz olmayabilir, ancak şunu bir düşünün deriz: Bazı platformlarda (özellikle de Apple TV) oyun merkezli videolar için mükemmel diyebileceğimiz seçimler sunulmuyor. Bu yüzden Facebook’un bu girişimi ilk kez bu deneyimi sunması açısından değerlendirilebilir bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 10 Haziran’da ilk deneyimler ile ilgili bilgileri sizlere verinceye kadar video oyunları ile ilgili bilgiler bu yönde.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox