Facebook oyun videolarını oturma odalarınıza getiriyor

Date:

Facebook TV uygulamasının şimdi özel bir oyun bölümü var

Facebook, oyun videolarının baş kahramanı olmak istiyor. Eğer evinizde kanepenizde uzanıyorsanız ve videolarınızın ayağınıza gelmesinden hoşlanıyorsanız şanslısınız. Facebook yeni oyun videolarını daha aktif bir biçimde her yerden izleyebileceğiniz haliyle güncellemeye hazırlanıyor. Facebook oyun videolarını oturma odalarınıza getiriyor. Facebook TV uygulamasının şimdi özel bir oyun bölümü var.TV uygulamasında, Facebook’ta beğendiğiniz oyunları, geliştiricileri, e-Sport ekiplerini ve özellikleri gösteren bir oyun sekmesi ekleniyor.

Bir turnuva özeti ya da yeni bir oyun fragmanını kaçırmamak istiyorsanız, telefonunuzu almanıza veya oturma odasından çıkmanıza hiç gerek yok. Facebook’un TV uygulamasının eklentilerinden faydalanarak gayet rahat bir biçimde keyfinizi tv karşısında sürmeye devam edebilirsiniz.facebook oyun ile ilgili görsel sonucu
Facebook bize bu tv eklentisinin oyun bölümünün 10 Haziran’da Amazon’s Fire TV, Android TV, Apple TV ve Samsung Smart TV’lerde aktifleşeceğini söylüyor. Yani Facebook Tv’ye yalnızca sayılı günler kaldı. Bu deneyimi sizlere sunmak Facebook için de heyecanla beklediği bir adım.

Bu, muhtemelen oyun videolarını izlemek için ilk tercihiniz olmayabilir, ancak şunu bir düşünün deriz: Bazı platformlarda (özellikle de Apple TV) oyun merkezli videolar için mükemmel diyebileceğimiz seçimler sunulmuyor. Bu yüzden Facebook’un bu girişimi ilk kez bu deneyimi sunması açısından değerlendirilebilir bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 10 Haziran’da ilk deneyimler ile ilgili bilgileri sizlere verinceye kadar video oyunları ile ilgili bilgiler bu yönde.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...