‘forma.8’ artistik ve zarif duran bir Metroidvania gibi

Date:

Tabi ki dubstep tarzı müzikleri saymazsanız

Hatırlarsanız kısa süre öncesine kadar her oyun fragmanı oyuncuları heyecanlandırmak için müzik olarak dubstep tercih ediyordu. Metroidvania (Metroid ve Castlevania’ya benzeyen) tarzındaki oyun forma.8’de bu tarzdaki fragmanıyla ilk bakışta biraz sert gözükebilir. Ama video sizi yanıltmasın çünkü yandan oynanışa sahip iki boyutlu oyun gayet eğlenceli ve enerjik bir oynanışa sahip. Özellikle Nifflas-stilindeki platform oyunlarından hoşlanıyorsanız ve renkleri, sesleri ve animasyonu kullanarak insana huzur veren yapıtları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken biz tecrübe.

Bu oyunda bir insanı canlandırmıyorsunuz. Bunun yerine siz bir sondasınız. Evet gerçekten bir sonda. Yani çift zıplama özelliği ne zaman açılacak diye beklemenize gerek yok. Oyunun başından itibaren uçarak ilerliyorsunuz ve yabancı gezegenleri inceliyorsunuz. Be sebeple forma.8 size sevilen oyun serisi Knytt’i biraz hatırlatabilir. Ama oyun işin içine çatışma ve boss savaşları eklemiş.

[irp posts=”9111″ name=”Mass Effect: Andromeda’nın minimum sistem gereksinimleri açıklandı”]

forma.8’e Humble Store veya Steam üzerinden sahip olabilirsiniz. Oyun şu anda Steam üzerinde de indirimde. Oyunun Steam üzerindeki indirimli fiyatı 21,60TL. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...