‘forma.8’ artistik ve zarif duran bir Metroidvania gibi

Tabi ki dubstep tarzı müzikleri saymazsanız

Hatırlarsanız kısa süre öncesine kadar her oyun fragmanı oyuncuları heyecanlandırmak için müzik olarak dubstep tercih ediyordu. Metroidvania (Metroid ve Castlevania’ya benzeyen) tarzındaki oyun forma.8’de bu tarzdaki fragmanıyla ilk bakışta biraz sert gözükebilir. Ama video sizi yanıltmasın çünkü yandan oynanışa sahip iki boyutlu oyun gayet eğlenceli ve enerjik bir oynanışa sahip. Özellikle Nifflas-stilindeki platform oyunlarından hoşlanıyorsanız ve renkleri, sesleri ve animasyonu kullanarak insana huzur veren yapıtları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken biz tecrübe.

Bu oyunda bir insanı canlandırmıyorsunuz. Bunun yerine siz bir sondasınız. Evet gerçekten bir sonda. Yani çift zıplama özelliği ne zaman açılacak diye beklemenize gerek yok. Oyunun başından itibaren uçarak ilerliyorsunuz ve yabancı gezegenleri inceliyorsunuz. Be sebeple forma.8 size sevilen oyun serisi Knytt’i biraz hatırlatabilir. Ama oyun işin içine çatışma ve boss savaşları eklemiş.

OKU ►  Mass Effect: Andromeda’nın minimum sistem gereksinimleri açıklandı

forma.8’e Humble Store veya Steam üzerinden sahip olabilirsiniz. Oyun şu anda Steam üzerinde de indirimde. Oyunun Steam üzerindeki indirimli fiyatı 21,60TL. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox