Xenonauts-2’nin demosunu erkenden oynayabilirsiniz

Demoları özleyenlere müjdeli haber

Xenonauts’ın geliştiricisi Goldhawk Interactive, X-COM oyunun ismindeki tireyi o kadar sevmiş ki bunu yeni oyunları Xenonauts-2’ye de eklemiş. Stüdyonun önceki oyunu, X-COM’da kullanılan formülü 2 boyutlu ortama taşımıştı. Geçen yıl bu zamanlarda duyurulmasından sonra hakkında fazla şey duymadığımız Xenonauts-2 ile ilgili bildiklerimiz şunlar; 1) oyun üç boyutlu olacak 2) oyun yakın zamanda Steam Erken Erişime gelecek.

Peki oyunu şimdi oynamaya başlayabileceğinizi söylesek. Hem de Goldhawk ofislerine sızıp bilgisayarlarını çalmaya gerek kalmadan. Oyunun geliştiricileri Xenonauts-2’nin demo versiyonunu GOG platformunda yayınladı. Oyunu oynamak için GOG’un Galaxy client’ına ihtiyacınız var. Oyunun demo versiyonunda sadece bir görev mevcut. Ama hiç yoktan iyidir. Ama şunu da belirtelim oyunun ücretli alpha versiyonu çıktığı zaman geliştirici Goldhawk demo versiyonunu kaldıracak. Yani oynamak istiyorsanız çok da beklemeyin deriz.

OKU ►  ‘forma.8’ artistik ve zarif duran bir Metroidvania gibi

RPS’in haberine göre geliştirici firma oyunun halka açık demosunu geçtiğimiz Aralık ayında yayınlamak istemiş ama şimdi yayınlayarak daha çok kullanıcının test etmesini sağlayacak. Oyunun demo versiyonunun Şubat 28’de yayınlanması bekleniyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox