Xenonauts-2’nin demosunu erkenden oynayabilirsiniz

Date:

Demoları özleyenlere müjdeli haber

Xenonauts’ın geliştiricisi Goldhawk Interactive, X-COM oyunun ismindeki tireyi o kadar sevmiş ki bunu yeni oyunları Xenonauts-2’ye de eklemiş. Stüdyonun önceki oyunu, X-COM’da kullanılan formülü 2 boyutlu ortama taşımıştı. Geçen yıl bu zamanlarda duyurulmasından sonra hakkında fazla şey duymadığımız Xenonauts-2 ile ilgili bildiklerimiz şunlar; 1) oyun üç boyutlu olacak 2) oyun yakın zamanda Steam Erken Erişime gelecek.

Peki oyunu şimdi oynamaya başlayabileceğinizi söylesek. Hem de Goldhawk ofislerine sızıp bilgisayarlarını çalmaya gerek kalmadan. Oyunun geliştiricileri Xenonauts-2’nin demo versiyonunu GOG platformunda yayınladı. Oyunu oynamak için GOG’un Galaxy client’ına ihtiyacınız var. Oyunun demo versiyonunda sadece bir görev mevcut. Ama hiç yoktan iyidir. Ama şunu da belirtelim oyunun ücretli alpha versiyonu çıktığı zaman geliştirici Goldhawk demo versiyonunu kaldıracak. Yani oynamak istiyorsanız çok da beklemeyin deriz.

[irp posts=”9119″ name=”‘forma.8’ artistik ve zarif duran bir Metroidvania gibi”]

RPS’in haberine göre geliştirici firma oyunun halka açık demosunu geçtiğimiz Aralık ayında yayınlamak istemiş ama şimdi yayınlayarak daha çok kullanıcının test etmesini sağlayacak. Oyunun demo versiyonunun Şubat 28’de yayınlanması bekleniyor.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...