Galaxy Note 8’in yeni görüntüleri, Galaxy S8 ile oldukça benzer bir tasarımda

Galaxy Note 8’in yeni görüntüleri, Galaxy S8 ile aynı

Beklenen akıllı telefon Galaxy Note 8’in tasarımını açık bir şekilde gösteren basın görselleri sızdırıldı. Ortaya çıkan bu görseller, herkesi çok şaşırttı. Çünkü, telefon, Galaxy S8 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip, neredeyse aynı da diyebiliriz. Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’i, çok yakında satışa çıkarmayı planlıyor. Henüz, Note ailesinin yeni üyesi tanıtılmadı fakat ortaya çıkan sızıntılar sayesinde pek çok bilgiye ulaşabildik.

Note 8 sızıntılarına bir yenisi daha eklendi. Telefon için hazırlanan bir basın görseli internete sızdırıldı. Galaxy Note 8’in şu ana kadar ortaya çıkan görüntüleri, tasarım olarak tıpkı Galaxy S8’i andırıyor. Galaxy S8’de olduğu gibi Note 8’de de son derece ince bir ekran çerçevesi mevcut. Note 8, Galaxy S8’den daha büyük ve elektronik kaleme sahip olarak piyasaya çıkacak.

Galaxy Note 8’in yeni görüntüleri, Galaxy S8 ile aynı

OKU ►  Samsung, Galaxy Note 8’i Ağustos ayında çıkarıyor

Samsung’un, yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8’de, Galaxy S8’e benzer bir tasarım seçmesi, Apple’ı sevindirecek. Çünkü, Samsung böyle bir tercih yaparken, Apple, yeni iPhone’da önemli değişiklere imza atacak. Kullanıcılar için de yeni iPhone, Note 8’den daha heyecan verici olacağa benziyor. Galaxy Note 8, Ağustos ayının son haftasında çıkacak. Muhtemelen 26 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox