Galaxy Note7 FE performans testinde görüldü

Galaxy Note7 FE’nin performans testinde özellikleri ortaya çıktı

Ve, beklenen haber geldi. Samsung’un yeni amiral gemisi performans testinde görüldü. Önümüzdeki aylarda satışa çıkması beklenen Galaxy Note7 FE performans testinde görüldü. Performans testi sayesinde elimize telefonla ilgili bir çok bilgi geldi. Akıllı telefonun teknik özellikleri de böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Bildiğiniz üzere Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7’yi piyasadan çekmek zorunda kalmıştı. Zor günler geçiren şirket, hem maddi anlam da hem prestiji anlamında zorluklarla karşılaştı. Ancak, Samsung bu zorluklar karşısında yılmadı. Telefonun yenilenmiş bir versiyonu çok yakında satışa çıkacak. Galaxy Note7 FE ya da Galaxy Note 7R olarak bilinen bu yeni model son günlerde sık sık karşımıza çıkıyor. Akıllı telefon son olarak da bir performans testinde görüldü.

Galaxy Note7 FE’nin performans testinde özellikleri ortaya çıktı

OKU ►  PC ve konsollarda oynanan oyun: Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor

GFXBench’in, paylaştığı bilgiler sayesinde akıllı telefonun neredeyse tüm özellikleri ortaya çıktı. GFXBench tarafından paylaşılan bilgilere göre telefonda Exynos 8 işlemci olacak. Aynı zamanda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. Akıllı telefonda, 12 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera mevcut. Öte yandan, 5.7 inç ekrana sahip olan telefon, Android 7.0 işletim sistemiyle satışa çıkacak. Akıllı telefonun, Eylül ayı içerisinde piyasaya çıkması bekleniliyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox