Gears of War 4, Horde modunu yaza hazırlıyor

Kutlamalar için ücretsiz bir hafta kullanım ve yeni haritalar sunuluyor

Gears of War 5, geçtiğimiz Ekim ayında daha piyasaya düştü. Güncel haliyle daha fazla hikaye, kinetik ses ve versiyon ile oyuncu-Al Horde’a karşı mücadele moduyla revizelenmiş bir şekilde beğenilere sunuldu. Microsoft Game Studios aylar içerisinde oyunu revize ederek çoklu oyuncu modunda yaşanan sorunları entegre etti. Daha öncesinde oyuncular sinirlenerek oyundan çıkıyorlardı. Şimdi oyunculara, kutlamalar için ücretsiz bir hafta kullanım ve yeni haritalar sunuluyor.gears of war 4 en yeni ile ilgili görsel sonucuNeyse ki yeni ücretsiz içerik yakında çıkıyor: Horde modu ile kullanıcılar yeni haritalar ve zorluk seviyelerinin yanında Xbox One veya PC’deki yeni oyunların ücretsiz deneme sürümünü edinebilecekler. Henüz diğer kullanıcılar indirememişken Horde modu kullananlar oynuyor olacaklar. Tüm bunlar 6 Haziran’da oyunculara sunulacak modun güzellikleri arasında sayılıyor.gears of war 4 en yeni ile ilgili görsel sonucu

Horde’un Yükselişi DLC, 15 yeni beceri (her üç sınıf için) ve seviye 6’ya kadar her bir bölüm için ödüller içeriyor. Multiplayer modunda iyi yeni harita açılıyor: Gears of War 2’den Avalanche ve 3.oyundan Rust Lung. Hem Campaign hem de Horde modlarının ikisinde de zor aşamalar var: Diğerlerine göre daha zor olanı ve yalnızca tek bir can ile yenmeniz gereken akıl almaz Ironman bunlardan biri.

OKU ►  YouTube yıldızı Austin Jones, reşit olmayan hayranlarına cinsel istismarla suçlanıyor
OKU ►  Android O bataryadan tasarruf edecek

Gears of War 4’ü henüz deneyimlememiş olanlar, 9-15 Haziran arasında bu heyecana dahil olabilirler. Oyuncular kampanyayı Horde modunda değerlendirebilir ya da geleneksel Versus multiplayer’ı oynayabilirler. Eğer oyunu tamamlamaya karar verirlerse bu heyecanı full sürümü devam ettirebilirler. İyi eğlenceler.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox