George Clooney için kutlama zamanı!

George Clooney’in 1 milyar$’lık şirketi

Ünlü oyuncu George Clooney için şimdi kutlama zamanı. George Clooney’in kurduğu tekila şirketi, içki devi Diageo’ya 1 milyar$’a (£ 790 milyon) satıldı. George Clooney’in 1 milyar$’lık şirketi. Anlaşma, İnsan Hakları Savunucusu ve Avukat olan eşi Amal’ın bu ayın başlarında doğurması beklenen ikizleri nedeniyle ünlü Hollywood aktörü için yoğun bir zamanda geliyor. Yıldız, Casamigos’u 2013’te arkadaşları Rande Gerber ve Mike Meldman’la kurdu.

George Clooney'in 1 milyar$'lık şirketi Casamigos’un tekila dolu eğlenceli gecelerden doğduğunu ve ilk önce özel etkinlikler için olduğunu söylediler.
George Clooney'in 1 milyar$'lık şirketi
Ancak CNBC’ye yaptığı açıklamada, kurucularının “hala Casamigos’un bir parçası olacaklarını” söyledi. Satış çok şey değiştirmeyecek. Şirketin kurucuları yaptıkları işleri yapmaya devam edecekler. Sadece kağıt üzerindeki sahibi olma hakkından feragat etmiş olacaklar açıklaması yapıldı.George Clooney'in 1 milyar$'lık şirketi

İngiliz dev bir şirket olan Diageo, Casamigos’u uluslararası alanda genişletmeyi planladığını açıkladı. Şirket, başlangıçta markaya 700 milyon dolar ödeyeceğini ve 10 yılın üzerinde 300 milyon dolara ulaşmaya endekslediğini söyledi. Hedef anlamında inanılmaz bir rakam. Süper model Cindy Crawford’la evli olan Bay Gerber, Casamigos’un kendisine “dostluğu ve kendi ev tekilası olarak en lezzetli ve en yumuşak tekilayı yapmaya yönelik bir fikri başlattığını” söyledi.

OKU ►  Doğal gazı hidrojene dönüştüren küçük makine

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox