Ghost Recon: Wildlands Closed Beta’yı oynadık

Ubisoft bazı oyuncuların Ghost Recon: Wildlands’ı çalışan kapalı bir beta sürümüyle denemesine izin verdi. Bizde Ghost Recon: Wildlands Closed Beta’yı oynadık. Bu beta sürümüne giremeyen oyuncular için, Ubisoft piyasaya sürülmeden önümüzdeki haftalarda bir açık betanın kullanıma sunulacağını doğruladı.

Ghost Recon: Wildlands Closed Beta

Wildlands için açık beta, Ubisoft’un Kasım ayındaki çağrısı sırasında söylemiş olduğundan büyük bir sürpriz değil. Zamanın ne olacağını veya hangi bölümleri içereceği konusunda hâlâ ayrıntılar netleşmiş değil, ancak açık beta Wildlands 7 Mart’ta Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa başlamadan önce gerçekleşecek.

Wildlands, Ubisoft’un şimdiye kadar yaptığı en geniş açık dünya sürümünü içeriyor.

Ghost Recon Wildlands en geniş açık dünya oyunu

Ubisoft’tan yapılan açıklamalarda Mart ayının başında yayınlanması beklenen Tom Clans’ys Ghost Recon Wildlands, oyuncularla buluştuğunda bugüne kadar çıkmış olan en büyük açık dünya haritasına sahip olacak. Minyatür bir Bolivya’da geçecek oyunun ülkenin otantik ve egzotik havasına sadık kaldığı ifade edildi.

OKU ►  Atari sevenlerin eski kasetlerinin tozunu alma zamanı geldi
OKU ►  Ghost Recon Wildlands Open Betanın 5 part Türkçe videosu iyi seyirler...

Open World / Açık Dünya ne demek?

Open World / Açık Dünya söylemi, video oyunları için kullanılan bir terimdir, Open World (Açık dünya) olarak tanımlanan oyunlarda görevinizden bağımsız daha rahat hareket etme imkanı vermesidir. Normal oyunlarda hedefiniz dışında hareket etmek istediğinizde görünmeyen bir duvara toslamanız kaçınılmazken, Open World tipi oyunlarda istediğiniz doğrultuda hareket edebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox